Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Fare mi :KK70: Çok Kreatifsin :KK70: :KK70: Naptın nasıl gidiyor döngüler :)
Dün gece değerlendirmiştik ,yumurtlamayı sabah gördüm akşam yoktu yani, eşim de bugün nöbette ,ne yap et eve fare girmiş falan de yarım saatliğine kaç gel dedim,yani dün bugün ve yarın düşünüyorum ,yarın çatlama olursa, üç ay sonra ilk kez yumurtlama oldu şansa bırakmak istemiyorum

Yani Adet dönemim olunca şimdi herkes gün sayıyor test yapıyor. Okuyorum ama hani çok yazma durumum olmuyor. Bir de sınavlarım vardı malum biliyorsun hepsi fıstttık gibi geçti :)

Ben sigara kullanıyorum günde 5 tane falan. Arkadaşım hamilelik boyunca antidepresan damla kullandı. Mecburdu. Bebeği sapasağlam doğdu. Doktor kontrolünde oldugun sürece korkma canım.
ooo hadı ıyısın tebrıklerrr canımmm :KK70:

6 takviyeyi aynı anda aldığım oldu düşün. MFK Women, Advictor, Adalis, Antox, Minera, Fodega. Hatta bazen de Sedare. Ama hiçbirinde bir sorun yaşamadım. Zaten kendisi de söylüyor sorun olmayacağını. Karaciğeri yoran Çatlatma ilaçlarından iyidir diye düşünüyorum
en az 3 ay kullanıp 3 ay ara diyor zaten ama ben biraz aceleci davrandm 1.5 2 ayın sonunda doktora gittim klomen çatlatma derken o ay kullanmadm şimdi tekrar başladk

Ay süper 😍 ben de öyle denk getirmek istedim ama yumurtlama sonrasına denk geldi tarihi önceden ayarlayinca maalesef 😄 tatilde dinlenmiş stresten arınmış beden ve zihinle yumurtlama dönemine girmek çok çok daha iyi bu fırsatı hemen kullan 🤣🤣🤣🤣
Bu cumartesı bı ısı cıkmazsa esımın ayarlayacağım mutlaka aslında tatılde yapabılırız bıze 25 km kaplıca ama suan esımın durumlarda pek musaıt degıl ıkı saatlık takılmada ıyı gelır :KK70:

Papatyamaviss Papatyamaviss ev konusu da biz evi krediyle aldık bi sene önce. Satıp krediyi kapatırsak istediğimiz evi kredisiz alacağız.biz satamıyoruz satsak, istediğimiz yeri sıfır borçla alacağız efsane olacak.Evin içi komple tadilat görmüş. Tek bir ihtiyaç bile yok. Şu anki evimden 5 yıl daha yeni ve geniş Kaynanama da çok yakın. Yürüyerek bana gelir, bebişe de o bakar efffsane güzel neresinden baksan... Bir de sağlıklıca bir kız olursa evlere sığmam artık ben 😍😍😍
ayyy oyle guzel yazmıssın kı yazarken gerceklestıgını hıssetttımmm 😍😍😍😍 inşallahh inşallahhh

Mfk ürünlerini ben de kullanıyorum. MAcun hediye etmişlerdi bana da :KK70: çocuklarıma simla kullandım kendime de adalis advictor fodega minera sedare antox kullandım. Şu an sadece minera ve fodega kullanıyorum. Ürünleri ağırlık yapacak ürünler değil. doğal ve efsane bence. içerikleri çok iyi
fodega neye ıyı gelıyor kuzuu

Kız deli misin bazen başbaşa güzel bir filme gitmek bile efsane oluyor :)
Bu cumartesı bı ısı cıkmazsa esımın ayarlayacağım mutlaka aslında tatılde yapabılırız bıze 25 km kaplıca ama suan esımın durumlarda pek musaıt degıl ıkı saatlık takılmada ıyı gelır :KK70:

Dün gece değerlendirmiştik ,yumurtlamayı sabah gördüm akşam yoktu yani, eşim de bugün nöbette ,ne yap et eve fare girmiş falan de yarım saatliğine kaç gel dedim,yani dün bugün ve yarın düşünüyorum ,yarın çatlama olursa, üç ay sonra ilk kez yumurtlama oldu şansa bırakmak istemiyorum
Bırakma kuzu bu ay ben de Allah ne verdiyse modunda olacağım 😄😄😄😄

Önemli olan bedenin ve ruhun gevşemesi canım gelmez mi hiç 😍💙 bu ay test filan da yapmayacağım diyorsun zaten üzerine de biraz gevsedin mi stres filan kalmaz tam gebe kalınacak ay 😄😄

Ay çok heyecanlı böyle olması da 😅😂 iki arada bir derede
Geçen yumurtlama günü ben de işten eve çağırmıştım gel diye 😅🤣 yarım saat takıldık gitti hemen hahaha çok da güzel olmustu arada yapalım kaçamak dedik

Yemek bir şey değil de yenecek avokado bulmak sorun bana 😄 sert alsam yumusamiyor günlerce yumuşak alsam yiyene kadar bozuluyor delirmemek elde değil Allah'ın meyvesine sinirleniyorum resmen, avokado katili olcam bu gidişle 🤣🤣🤣
Ben geçen carrefourdan 10tlye buldum 6-7 tane aldım koydum elmaların yanına 2 günde yumuşadı kız😁

Allah'ım ya tam cinnetlik.valla ben yaşımı söylemedim kimseye zaten taş çatlasa 27-28gosteriyorum onlar da anlamadı , kalkıp nüfus cüzdanımi da vermeyecegime göre nerden bilecekler ,insanlar nasıl kendini bilmez ya ,geçen eşimin işyerinden birinin eşi hamileymis kocası eşime demiş ki seninki ne zaman olacak,dedim ki biz şuan düşünmüyoruz deseydin ,bı tanesi de elini çabuk tut yaşın geçiyor demiş eşime,
bende minyonum dışardan biri yaşımı o kadar tahmin etmez zaten ama işte o yakın bildiklerimiz malesef herşeyi biliyorlar herşeye de burunlarını sokuyorlar

Ay çok heyecanlı böyle olması da 😅😂 iki arada bir derede
Geçen yumurtlama günü ben de işten eve çağırmıştım gel diye 😅🤣 yarım saat takıldık gitti hemen hahaha çok da güzel olmustu arada yapalım kaçamak dedik
2saat takıldık gitti diyince insan sevgili gibi hissediyor 🤭🤭🤭🤭

X