Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Regl iki gün önce bitti kuzum genelde on ikinci gün yumurtluyorum eğer gecikmezse haftasonu yumurtlama görürüm çok yüksek ihtimalle 😄😄😄
bende bugun kapanısı yapıcam herhalde , su gecen ay kaplıcaya gıtmek ıstemıstık gıdemedık cumartesıye bende ayarlamayı dusunuyorum burda aıle odaları var :KK70: sonrasında yumurtlama zamanları gelıyor işte :KK70:

bende bugun kapanısı yapıcam herhalde , su gecen ay kaplıcaya gıtmek ıstemıstık gıdemedık cumartesıye bende ayarlamayı dusunuyorum burda aıle odaları var :KK70: sonrasında yumurtlama zamanları gelıyor işte :KK70:
Ay süper 😍 ben de öyle denk getirmek istedim ama yumurtlama sonrasına denk geldi tarihi önceden ayarlayinca maalesef 😄 tatilde dinlenmiş stresten arınmış beden ve zihinle yumurtlama dönemine girmek çok çok daha iyi bu fırsatı hemen kullan 🤣🤣🤣🤣

ben okuyorum hala dığer grubu ama sen orda da cok yazmıyorsunnn :KK70: bende ozledımmdıııı
Yani Adet dönemim olunca şimdi herkes gün sayıyor test yapıyor. Okuyorum ama hani çok yazma durumum olmuyor. Bir de sınavlarım vardı malum biliyorsun hepsi fıstttık gibi geçti :)
Kızlar aranızda sigara ve antidepresan kullanan var mı acaba 😔
Ben sigara kullanıyorum günde 5 tane falan. Arkadaşım hamilelik boyunca antidepresan damla kullandı. Mecburdu. Bebeği sapasağlam doğdu. Doktor kontrolünde oldugun sürece korkma canım.

Papatyamaviss Papatyamaviss ev konusu da biz evi krediyle aldık bi sene önce. Satıp krediyi kapatırsak istediğimiz evi kredisiz alacağız.biz satamıyoruz satsak, istediğimiz yeri sıfır borçla alacağız efsane olacak.Evin içi komple tadilat görmüş. Tek bir ihtiyaç bile yok. Şu anki evimden 5 yıl daha yeni ve geniş Kaynanama da çok yakın. Yürüyerek bana gelir, bebişe de o bakar efffsane güzel neresinden baksan... Bir de sağlıklıca bir kız olursa evlere sığmam artık ben 😍😍😍

hangı ılacı kullanıyorsun canım , benım ılk asamam bır seneyı tamamlamaktı acıkcası oncesınde tedavıyı yarım bırakmasan ıyı olur demıstı drum 1 sene dolmustu zaten ufaktan bebek dusuncelerıde oldugu ıcın azaltmaya basladım sonra korunmayı bırakınca da komple kestım , ufak dozda bırsey ıse cok sıkıntı olmaz benımkısıde cok yuksek dozlu bırsey degıldı ıstersen dırek te bırakabılırsın demıstı
sulinex diye bi laç.normalde kramp ağrısı olan insanlara da veriliyomuş.

Mfk ürünlerini ben de kullanıyorum. MAcun hediye etmişlerdi bana da :KK70: çocuklarıma simla kullandım kendime de adalis advictor fodega minera sedare antox kullandım. Şu an sadece minera ve fodega kullanıyorum. Ürünleri ağırlık yapacak ürünler değil. doğal ve efsane bence. içerikleri çok iyi

Yani Adet dönemim olunca şimdi herkes gün sayıyor test yapıyor. Okuyorum ama hani çok yazma durumum olmuyor. Bir de sınavlarım vardı malum biliyorsun hepsi fıstttık gibi geçti :)

Ben sigara kullanıyorum günde 5 tane falan. Arkadaşım hamilelik boyunca antidepresan damla kullandı. Mecburdu. Bebeği sapasağlam doğdu. Doktor kontrolünde oldugun sürece korkma canım.
inşallah bi sıkıntı yaşamam ben de.

Mfk ürünlerini ben de kullanıyorum. MAcun hediye etmişlerdi bana da :KK70: çocuklarıma simla kullandım kendime de adalis advictor fodega minera sedare antox kullandım. Şu an sadece minera ve fodega kullanıyorum. Ürünleri ağırlık yapacak ürünler değil. doğal ve efsane bence. içerikleri çok iyi
bencede ürünler güzel diğer vitaminler gibi mide bulantısı vs yapmıyor doğal oldukları için

6 takviyeyi aynı anda aldığım oldu düşün. MFK Women, Advictor, Adalis, Antox, Minera, Fodega. Hatta bazen de Sedare. Ama hiçbirinde bir sorun yaşamadım. Zaten kendisi de söylüyor sorun olmayacağını. Karaciğeri yoran Çatlatma ilaçlarından iyidir diye düşünüyorum
bencede ürünler güzel diğer vitaminler gibi mide bulantısı vs yapmıyor doğal oldukları için

Değerlendirmeyi nasıl yapacaksın kuzu?
Sadece pik ve çatlama mı yoksa bu hafta komple mi?
Dün gece değerlendirmiştik ,yumurtlamayı sabah gördüm akşam yoktu yani, eşim de bugün nöbette ,ne yap et eve fare girmiş falan de yarım saatliğine kaç gel dedim,yani dün bugün ve yarın düşünüyorum ,yarın çatlama olursa, üç ay sonra ilk kez yumurtlama oldu şansa bırakmak istemiyorum

Ben Yasmini bıraktıktan sonra vucudum toparlasın diye kullanmıştım, gerçi kendisi hiçbişey kullanmana gerek yok demişti ama olsun :KK70: Minera Migrenime iyi geldi. Sedare ile beraber. Fodega da bebek için işte devam :)

X