Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Çok geçmiş olsun üzülme demek yersiz ama elden de bir şey gelmiyor hersey den önce sen sağlıklı olmalısın ki yeni bebislerine kavuşasın. . Sakın kendini üşütme terlik çorap mutlaka giy lavaboda soğuk su kullanma enfeksiyon kapmasin belli bir korunma süresinden sonra olur allahin izniyle aynj acıları yaşadım çok çok iyi anlıyorum duygularını

Ne denir bilemiyorum canım benim Allah'ım bir daha yaşatmasın inşallah yüreğindeki yangını sadece tahmin edebilirim bu yüzden ne desem boş teselli cümleleri olarak kalacak biliyorum bu süreci sabırla atlatmanı diliyorum. Yaşanan her şeyin ardında bir hikmet var biz göremesek de Allah'ım bundan sonra her şeydeki hayrı görmeni nasip etsin ve yüzünü güldürsün yeniden tez zamanda. Konuşmak paylaşmak anlatmak destek almak istersen hep buradayız.

Bence vucüt kendini hazırlamaya çalışıyor yanlış hatırlamıyorsam daha yeni bu ay denemeye başlamıştınız dimi canım

Çok üzüldüm bende 2 ay önce ilk gebeliğimde sonlandı. İnsan çok üzülüyor ama geçiyor inan. Önünde iyi günler var allah bi daha nasip eder büyüyünce sıkıntı çıksa daha kötü, en azından yolun başında sonlanmış oluyor, Buda bir sınav ve tecrube bence

Canim daha çok minikmis
Demekki sağlıklı bir bebek değilmiş.
İnşallah senin için uygun bir zamanda daha sağlıklı bir gebelik nasip olur

Çok geçmiş olsun kuzum benim rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin bende ilk bebeğimi düşürdüm şimdi yeniden yeşermeyi bekliyorum seni çok derinden anlıyorum. Herşey daha güzel olacak daha sağlıklı evlat nasip olacak inan buna allahtan ümit kesilmez

İlk gebelikte düşük bir çok kişi de yaşanabiliyor canım.vücudun temizlendi yeni gebeliğe daha sağlıklı hale geldin. Ne kadar teselli edebilirim bilmiyorum gerçekten çok zor ama geçecek. Ben 37. Haftada kaybettim ve 1 yıldan fazla beklememi söylediler.çok şükür senin vücudun hemen toparlayacak kendini ve yeni aya bile tekrar gebelik yaşayabilirsin

Canim özel değilse 37.haftada neden kaybettin

Canim özel değilse 37.haftada neden kaybettin
Plasenta dekolmanı yaşadım canım. Yani hiç bir problem yokken aniden plasentanın rahim duvarından kanama ile ayrılması. Oksijensiz kaldığı için kalbi durdu oğlumun. Çok çok nadir yaşanan sebebi belli olmayan bir şeymiş.

Canım çok üzgünüm. Okurken gözlerim doldu. Rabbim yardımcınız olsun. Vardır bir bildiği mutlaka. Alan da o veren de o.

Ah bitanem çok üzüldüm üzülmemek elde değil ama Rabbimin vardır bir bildiği inşallah en kısa zamanda sağlıkla yine olur, sen iyi ol yeter ki yanındayız

Allah en güzel zamanda tekrar nasip etsin canım

Canım başın sağ olsun. Rabbim tez zamanda doldursun kucağını

Çok üzücü Allah bir daha yaşatmasın. Demekki nasibi oraya kadarmış. Allah birdaha nasip etsin sağlıklı bir şekilde inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…