Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Teşekkür ederim cnm inşallah ya gecikmem var böyle çıkması dahada strest ediyor insanı
Geç döllenmde olur canım böyle yumurta çatlıyor bazen rahimde yer arayıp yerleşmesi geç oluyor o zamanda böyle gölge görüyoruz canım saglıkla ilerlesin inşallah

Sabırlı ol canım belki geç döllenmedir bir kaç kez daha duydum böyle reglinden bir hafta sonra kadar kanda çıkanı. Regl olmadığın sürece umut var bence

Evet cnm bende geçen okudum adetim gecikmesinin 5 gününde silik çizgi görenler bakalım hayırlısı adet olmazsam umarım bebiş vardır

öyle kuzum hakkaten oylle oyuzden aslında cokta sey etmemek lazım

İnşallah yavrum hepimiz için öyle olsun

Hahaha kıyamam ya en güzelini yapmışsın

Bebeğimi kaybettim kızlar sabaha karşı kanamam başladı adet gibi kan geldi 5+6 bugün, ilk gebeliğimdi hastaneye geldim hemen düşük baslamıs kürtaja aldılar çok fena bir psikoloji günlerdir mutsuzdum stresli zamanlardan geçiyordum çok üzgünüm..
İlk gebeliği kayıp olan arkadaşlarımız vardı burada hatırlıyorum allahım hiçbirimize bir daha yaşatmasın Sindirmeye çalışıyorum çok zormuş

Sen Allah'a sığın ve hemen toparlanmaya bak folik asit kesme,vitamin değerlerinde düşüş olursa ek takviye al,sakın üşütme kendini bak gör Rabbim inşallah tez zamanda daha sağlıklı bir gebelik nasip edecek inşallah

Hep dua ettim allahım onu çok sevdi meleklerin yanına aldı diye ağlıyorum sürekli psikolojim çok kötü oldu bir süre dinlenmeye alıcam kendimi çok kötü oldum hastanede odamda beşik var onu görünce bi daha ağladım zaten problemler vardı hayatımda bu ara üzgündüm günlerdir stresliydim hissetmiştim bisey olmasın düşmesin diye iki fitil koymuştum ama nasip böyleymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…