Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Sabah çizgi yok dediğim teste tekrar baktım, ben yine içerden çizgi görüyorum sanki filtre yapabilecek var mı?

Eklentiler

• E98EFA60-4936-443F-8311-A42B8DEE5501.jpeg
    103,3 KB · Görüntüleme: 95
Ay ben şok
Duyuyoruz hep de valla ilk defa bu kadar yakın yaşayan bir örnek duydum. Gerçekten öyle Allah nefes verecekse veriyor işte. Biz de bazen ne yapsak boş. Aslında bu kadar planlama işine girmekten kaybediyoruz bence. Ağustosta başladık biz denemeye ama ta Mart ayında başladık plan yapmaya, sma testleri, vitaminler, takviyeler, beslenme düzenleri, egzersiz, ovulasyon testleri... Aman olursa sağlıklı olsun diye şimdiden bir sürü takıntı, bir sürü çaba ve emek. Sonuç elde var sıfır çünkü kafa sürekli burada. İyi bir şey yapmaya çalışırken kötü bir şey yapıyoruz sanki
Eşimin en yakın arkadaşının eşi evlendikleri ay hamile kaldı. Kız 38 yaşında amh neredeyse yok, pcos hastası ve daha başka bir sürü hastalığı var. Evlenmeden önce beş tane doktora gitmiş hepsi ünlü prof, demişler ki asla tedaviyle bile çocuğun olmaz senin. Hatta evlenmeden önce bizim çocuğa demiş bak ben kisirim çocuğum olmayacak bizde genetik halalarimin da çocuğu yok onlara çekmişim demiş. Bizimki de sorun değil evlatlık alırız ben seni seviyorum demiş öyle evlenmişler. Ve kız ilk aydan hamile kaldı yani şimdi çok tatlı bir bebişleri var
Bu mesele tamamen Allah'ın ol demesiyle ilgili eminim artık yani

ben senın tabloya ara ara gırıp bakıyorum aksıyon varmı dıye :) haklısın dpo 4-5 yumurtladıgıma dua edeyım ben oturup bıde yerleşme arıyorum utanmadan
aksiyon yok canım bebek için aksiyon lazım yerleşme araman gayet normal kolay değil aylarca belki de yıllarca bekleyenler var daha doğal ne olabilir ki bir kaç gün geçsin o zaman da düşüş olursa bu şekilde yorumlarız ama illa düşüş olması da gerekmez ilk iki hamileliğimde hiç yerleşme düşüşü de olmamıştı

Memnun musun canım kadına da danışıyo musun
Memnunum canım evet ama ben laboquickten de memnundum yani o da doğru gösteriyordu bence onda da pik gördükten sonra ertesi gün çatlama ağrısı ile test siliniyordu bunda da aynısı oluyor hiçbir fark göremedim ben hassasiyet açısından açıkçası. Daha hassas yumurta tam boyutuna gelince gösteriyor gibi şeyler duyduğum için denemek istemiştim ama bende bir fark yaratmadı hamile de kalamadim iki aydır onunla deniyorum bu üçüncü ay olacak.
Aldığım ilk ay danışmıştım evet çizgi gördükten sonra silinene kadar üst üste ilişki öneriyor sperm sorunu yoksa. Varsa bir gün ara verin diyor. Üst üste deneme hiç yapamadık biz bu ay niyetlenmiştik ama eşimin ortakları yüzünden patladık bu ay olası yumurtlama günlerimi takvimde işaretleyip gönderdim, biri iş seyahatine göndermeye kalkarsa hayır gidemem diyecek

Bende bu topigiyeni gördüm yeniyim burada ben tüp bebek yaptırdım 15 kasım regl oldum 17 kasım gonalf ile tedaviye başladık 28 kasim opu oldum 5.gun embriyosuyla 3 aralıkta transfer oldum bugün transferin 4.günü bekliyorum ayın 13 ü test günüm kan tahlili vereceğim dua edin olurmu?

Merhaba canım. Benim de 5 6 ay önce öyle olmuştu. Bat tarihinde testim pozitif çıkmıştı kan tahlilinde de.3 4 gün sonra seninki gibi kanamam oldu ve değerlerim düşmeye başladı.doktor dedi kimyasal gebelik yaşadın. Düşük,2 çocuk tecrübesinden sonra kimyasalı da öğrenmiş oldum. Belki senin de öyle olmuştur... inşallah saglikli gebelik ile tez zamanda tanışırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…