Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

çok üzüldüm, geçmiş olsun, benim de ilk gebeliğin düşüktü daha doğrusu 9. haftada kalbi durmuştu. Rabbim sağlıkla tekrar nasip etsin inş.

Yaa kuzum benimde 6+3 seni anlıyorum..her şeyde bir hayır vardır canım..ilk zamanlar bende çok ağladım..kimsenin telefonunu bile açmıyordum..ama sonda anladımki ben kendimi yıpratsam bile çocuk dönmez..kalb doktoruna bile gitdim sıkışıyordu kalbim..kendini toparlıcaksın tabi..dahada kötüsü ola bilirdi onu düşün..geçmiş olsun..birde Allah bizlere bunu yaşatmasın

Kızlar bugün kan verdim başka birşey için ama betayada bakılmış 1.20 cıkmış catlamadan 9 yada 10. Gün olması lazım olsa çıkardı demi

Kızlar bugün kan verdim başka birşey için ama betayada bakılmış 1.20 cıkmış catlamadan 9 yada 10. Gün olması lazım olsa çıkardı demi
muhtemelen azda olsa cıkablırdı ama bellı de olmaz ben oğlumda 10.gün kan verdım negatıf cıktı ertesı aksam pozıtıf cıktı bellı olmaz

ahh bebeğim Geçmiş olsun çok , Tevekkül bol dua İnşallah yeni aylarda daha güzel şeyler oalcak vardır Rabbımın bir bildiği

Su ateş olcumlerinde kıstas kaç olmalı kızlar kqc aralığında ise yumurtlama veya adet geliyor demektir
Herkesin bazal vücut sıcaklığı farklıdır. Ölçüm yerine saatine göre de değişir. kendi tablonu oluşturarak zamanla kendini tanıyabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…