Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

kuzum 30 unda sabah doktora gorundum 9 da 19.2 mm dedı yumurtan aksamına yada ertesı sabah catlaması yuksek ıhtımal yanı atesle dogru orantıda , sadece benım normalde kapak cızgım 36.4 gecen aylarda bu ay yuksegım o
KUZUM o dusus yerleşme ıhtımalı olması kac @Deepblues

KIZLAR HAMILE OLANLAR VE ADET GÖRENLER LÜTFEN BENI ETIKETLEYEREK BELİRTTSİN TABLOMUZU GÜNCELLEYELİM September Wind September Wind maman maman NewMamaa NewMamaa Mevsimlisan Mevsimlisan melegim can melegim can fatsek fatsek trueliving_ trueliving_ O ozayse zorunlualanlar zorunlualanlar A Angels900 mssmaya07 mssmaya07 S Simgeklcc Pandolfini Pandolfini YAKIN TARIHTE OLANLARI YAZDIM
Papatyamaviss Papatyamaviss canım benim adet 30 kasımda bittide kendiliginden bitmedi düşükten sonra çok olunca doktora gittim o ilaç verince kesildi tekrar adetim ne zaman gelir bilmiyorum (umarım gelmez aminnn) ama son adet 30 kasım yazabilirsin büyük ihtimal 25 aralık yeni adetim olur güncellerim degişirse canım

Papatyamaviss Papatyamaviss 03.12 de çok fena halde adet oldum 😶 Hala da geliyor 😐Tam 10 gün önce geldi 🤦🏻‍♀️ Kist vardı 2,5 cm o patlamış. Bu ay eşim sperm baktıracak, ona göre belirlenecek belki aşılama yaptıracağız. İlaç icmicem bı süre, tatil gibi düşün dinlensin yumurtalıklar dedi Dr... Şu incir havuç kürünü yapıcam bu ay 🙏🏻 Tam tarifini bilen var mı?

canım doğru söylüyorsun ben yürüyüş yaptığım ay hamile kalmıştım. şimdi aynısını denemeye başlayacağım bunları internetten mi aldın eczaneden mi ? avokado ne işe yarıyor canım ben çok ananas tüketiyorum acaba sıkıntı olur mu
Ananasi fazla tüketme canım rahimde kasılmalara sebep oluyor tutunmaya engel olabiliyormuş düşük felan olur allah korusun

X