Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Eklentiler

• Screenshot_2022-12-06-10-53-37-668_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20221205_222558.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 52
Ben de öyle gün aşırı deniyoruz ama daha bir şey belli olmaz manasında yeni dedim. Bu kadar erken dinleme kendini canikomm, daha çok var. Belki yumurtlamadık bile
Kız dinlemeyecek gibi değil valla bayağı ağrıdı
Zamanda geçmiyor ki anacım en azından böyle oram ağrıdı buran şişti derken gün geçiyor

Tamam canım..bazı kızlarda diyorki erken gebelik daha güvenli..bende kasetde hafif olsada gösterdi ya..erken gebelik daha güvenli diyorlar
Ben erken gebelik bir kere kullandım yoktu ama sonra adet geçti yaptım kasetle hamileydim o yüzden pek güvenmedim canım yine herşeyin hayırlısı tabi ❤

Kızlar ben napayım şimdi? Dün testlerde var gibiydi, bugün başka test yaptım yok gibi, regle de daha 6 gün var, kan testimi yapsam beklesem mi? Acaba test mi hatalıydı, kafamda deli sorular

Anniş adayları merhaba bir konu hakkında bilgi almak istiyorum ben. Ben geçen ay kimyasal gebelik geçirdim. Bu ay da regl olmam gereken tarih 8 Aralık. Fakat şöyle bir durum var 4 Aralık ve 5 Aralık'ta çok açık böyle sütlü kahve gibi akıntı geldi, bir de toplu iğnenin ucu kadar bir kan vardı günlük pedde. Ama bugün hiç yok kesildi bir daha da gelmedi. Sizce bu yaşadığım yerleşme kanaması mıdır yoksa regl gelecek sokulemiyor mu? Bu durumda ne yapmam gerek inanın bilmiyorum bu konuları hiç. 1.5 yıldır evliyim yeni yeni bebiş için çabalıyoruz ama yaşadığım şeyin ne olduğunu dahi bilemiyorum. Böyle bir durumu yaşayan var mı? Eğer reglim 8nde gelmezse ne zaman kan tahlili yaptırabilirim ya da test yapabilirim ne zaman çıkar eğer bebiş geliyorsa? Bana biraz yardımcı olabilir misiniz

Kızlar ben napayım şimdi? Dün testlerde var gibiydi, bugün başka test yaptım yok gibi, regle de daha 6 gün var, kan testimi yapsam beklesem mi? Acaba test mi hatalıydı, kafamda deli sorular
Bence regline daha çok var aklını hiç bulandirma bekle gecikme olursa yap net sonucu öğrenirsin insanın modu düşüyor çizgi gördüm görecem derdine düşünce

Canım bekle bak benim bugün gecikmenin 3 günü bende bile kesin var diyemiyoruz 6 gün var daha çok erken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…