Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

bebekheyecani bebekheyecani naptın kuzum geldımı devamı lekenın
Günaydın canım evdeyim bugün gidemedim işe aşırı ağrım vardı. Yeni gördüm o yüzden. Devamı geldi ama çok değişik bi adet yaşıyorum. Az önce gittim lavaboya resmen 2 avuç kanamam düştü. Anlamadım ilk kez böyle oluyor.

Günaydın canım evdeyim bugün gidemedim işe aşırı ağrım vardı. Yeni gördüm o yüzden. Devamı geldi ama çok değişik bi adet yaşıyorum. Az önce gittim lavaboya resmen 2 avuç kanamam düştü. Anlamadım ilk kez böyle oluyor.
kuzum ya yabılırsam dıye cok emın konusmamıstım ama atesın adet atesıne dustugunde adetının gelecegı bellıydı gelır yanı gelmeme ıhtımalı acıkcası yok oyuzden bundan sonra atesede guven yenı aylar yenı umutlar :)

Kızlar ben napayım şimdi? Dün testlerde var gibiydi, bugün başka test yaptım yok gibi, regle de daha 6 gün var, kan testimi yapsam beklesem mi? Acaba test mi hatalıydı, kafamda deli sorular 🥲
kuzum 6 gun dıyorsun yaoma hıcbısey bekle kan da verme bosuna yıpratıcı bı surece surukleme kendını en azında 3 - 4 gun kalaya bekle ve test patlat bak 11 ınde toplu test töreni var sende katıl :)

Ben ateşi tam öğrenemedim ya. Bilsem sizin gibi ihtiyacım olmaz benim de galiba
yanı sen guzelce olctugunda yorumlarız tabıkı Safransari Safransari az once attıgı mesajı gordunmu ovulasyon ve ates ıkısını aynı anda yaptı ve tam ısabet tuttu bende ovulasyon ve ates denedım bır ay evet tam tuttu yıne , sende gormek ıstersen bunu bu ay al bak gor kuzum. birgebe ben kullandım bunu ve labaquıck sevıyolar genelde

yanı sen guzelce olctugunda yorumlarız tabıkı Safransari Safransari az once attıgı mesajı gordunmu ovulasyon ve ates ıkısını aynı anda yaptı ve tam ısabet tuttu bende ovulasyon ve ates denedım bır ay evet tam tuttu yıne , sende gormek ıstersen bunu bu ay al bak gor kuzum. birgebe ben kullandım bunu ve labaquıck sevıyolar genelde
Labaquik var bende 7-8 tane diğerini de denesem mi dedim ama

X