Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Varsa bebiş hiç bir şey olmaz allahın izni ile canım sen iyileş önemli olan o bebiş gelir zaten

Korunmadın yani değil mi? Gerçi ateş takibi yapıyorsun
yok kuzum zaten yumurtlama zamanı ıdı tam sabahsı doktora gıttım 19.2 mm yumurtan dedı carsamba gunu , en son salı gunu ilişki olmustu sonra catladı ıste o aksamı yada ertesı sabahı yanı tutma ıhtımalı az zaten osnrasında da uc dort gun zaten yapamadık yanıyordu seyım zaten yapamazdım

Canım tedavin için kullanman lazım ama korunup korunmama konusunda çok fikrim yok doktora sormuş muydun yumurtlama döneminde bir şey olacağını çok düşünmüyorum
10 günlük bir de yaaaa yuh dedim içimden. Korun dedi bana ama mesela dün reglin 5. Günüydü. Hani döngü günümü falan bilmiyor adam haliyle

Hoşgeldin canım. Geçmiş olsun allah şifa versin kuzum

10 günlük bir de yaaaa yuh dedim içimden. Korun dedi bana ama mesela dün reglin 5. Günüydü. Hani döngü günümü falan bilmiyor adam haliyle
Bitince korunmazsın bence ya :) etkisi geçer sonuçta geçmez mi ki yine de bilemiyorum kuzum şimdi yanlış bir bilgi vermekten korkuyorum

Varsa bebiş hiç bir şey olmaz allahın izni ile canım sen iyileş önemli olan o bebiş gelir zaten
valla kuzum oyle tabıkı dıkkat etemlıyız ama ben yıne yakınımdan ornek verıcem Bearhug benım cevrede masallah
Kuzenımın sevgılısı hamıle kalmıs bırlıkte yasıyolardı kız oksuz , karnım agrıyor dıye hastaneye gıdıyorlar 4 saat sonra kucagında bebekle gelıyor hemsıre , ne bır doktor ne vıtamın ne bır onlem ... sıgara alkol madde kullanımı saglıksız beslenme ... sapasağlam doğdu mınnos yasına gelecek nerdeyse hıcbır sağlık sorunu yok .. kız anlamamıs zaten cahıl bu konularda bılgısız 5-6 kılo almıs karnı hamılelık karnı gıbı degıl normal kılo almıs gıbı bı goruntusu varmıs ve aralıklarla lekenmelerı oluyormus adet zannetmıs zaten duzensızmıs haraket hıssetmemıs ( tlcde hamıle oldugumu bılmıyordum programında bol bol var boyle seyler hıssedılmeyebılıyormus yanı) yanııı demem o kı Rabbım koruyor , bebegın bu dunyada yıyecek ekmegı var ıse herseye ragmen boyle sağlıcakla doğabılıyor

Bat ne zamandı kuzum. Sağlıkla tutunsun inşallah
Allah razı olsun inşallah Rabbim isteyen ve bana da nasip etsin inşallah 3 gün var ağrılarım var çok kafam karıltı farklı farklı testler le yaptım hadi ben kafayı yedim testlerde mi anormel inşallah güzel haberlerle yarında kan verince yazarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…