Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Aşko olacağı varsa eğer o bebeğin tutunacağı varsa çelik don da giysen, yumurtlamadan günler önce de olsa oluyor. Ben bu ay 12. Günde negatifi görünce internete sardım yine, ne hikâyeler var. Milletin kocası o ay evde sadece bir gün varmış mesela bir gün ya düşün, o ilişkiden olan olmuş. Çift yöntemle korunurken hamile kalan bile var.
Yüce Mevlamın hikmetinden sual olunmaz ama gökten şans yağarken biz şemsiye tutuyorduk heralde kafamıza düşmesin diye hahahhahahahh
Ay inşallah sana dediğim tutar terzi olarak kendi sokugumu dikemedim ama bari size çalışsın gezegenler
Kız sadece benim değil eşimin haritasında bile vardı bebiş müjdesi hala şoktayım o yüzden bu ay olmadı ya sanki biri bana asla çocuğun olmayacak dedi öyle bedbaht oldum

Kızlar ben akşam kan vercem galiba ya. Eğer hamilelik yoksa ilaç içmek istiyorum adet olcam demektir. Ağrı kesici falan bacaklarım belim kasıklarm mahvoldu. Çıkar herhalde dimi

Çok geçmiş olsun canım Allah bir daha yaşatmasın
İnşallah alırsın yeniden müjdeni
Ya çok iyiymiş o zaman inşallah bir şeylere faydası olur ben de 34 yaşındayım en son kontrol yaptirmamin üzerinden 3 4 sene geçti o zamanlar değerlerim çok güzeldi ama şu an ne alemde Allah bilir

kız delı bedbahta baglama soyle dusun bu ay olacağını tutturamadığına gore dıger aylar olmayacağınıda tutturamamıs olman cok olası hah o hıkaelere ne hacet benım dıbımde kendı eltım asla ve asla ıstemeyen ıkıncı cocugu eltımm , adet gecıkmesı ıle sprıal kontrolu ıcın doktotra gıdıyor ve kese gorup gerı gelıyor. dur dur daha bıtmedı ve o ay ıkı hafta falan annesınde kaldı geldıgınde adetıgecıkmıstı ve sadece gıtmeden bı kez ılıskı olmus , dur dur bıtmedı ılk bebesınde 14 ay calıstı olmadı sebepsız yere .. İkincisi tek ilişki sprial ile ansızın hamıle kaldı

Ay nelerini aldın ve nerden aldın acil öneri bana daaa :)
Canım ben ilk defa aldım çok bilgim yok açıkçası tecrübeli değilim yani o yüzden direk temel eş paketi aldım içinde Panacea Fodega ve Bee var. Bakalım duruma göre önümüzdeki ay eklemeler yaparım belki
Sen ne almayı düşünüyorsun?

Çok yoruldum anlatmaktan kendimi yıpratıyormuş en sonunda 8 ay önce 6 haftalık bebeğimi kaybettim ne derlerse tamam diyip geçiyorum çünkü ben ne dersem diyeyim onlar haklı eğer gerçekten varsa bebeğim bir süre söylemek istemiyorum onlara cinsiyette cinsiyet diyecekler çünkü biliyorum

Ya kuzum inan eğilirken bile göğüslerim sızlıyor bugün adet gecikmesinden dolayı mı yoksa bebekten kaynaklı mi anlamadım
Normalde ağrımaz benim hiç
bebekte gercekten cok sızlıyor kuzum boyle koltuk altından gelıyor falan degısık ızledıgım yabancı bı dızıde 1800 lerde bıle gogusten anlıyorlarmıs hamılelıgı , kadın gelıyor dıyorkı gunum gectı gel bı dıyor gogsune muayene yapıyor sısmıs ve acıyor dıyorkı gebesın

Kızma bana ama dayanamadım
Demek ki eskiler biliyor isi

Eklentiler

• IMG_20221205_160429.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 55
Evet evet ölü gibiydim Hep yorgun uykusuzdum hatta çarpıntı yaşadın 1 ay önce hastanelik oldum panik atak dediler cok ustelemedim insallah canım sagol dikkat edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…