Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

ay ben bayılırım azeri diline :) üniversitede en sevdiğim hocam azeriydi genellikle anlamadığım olmazdı ama kaş kelimesini ilk kez duydum bak :)
Bende hep kaş kaş diyorum sanıyorumki anlıyorsunuz😂zaten valla yazıb bitirdikten sonra yeniden okuyorum Azerice yazarım diye😂birde Rus dili var bende..sinirlenince eşimle Rus dilinde konuşuyorum..bana diyorki kesin küfür ediyorsun😂😂😂

Erkek istiyler canım
Duymamış olayım 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Allah'ım evlat ayrımı yapan insanlara o duyguyu tattırma. Verin şöyle insanların cevabını Allah aşkına..... İnsan tabi ki kızı da olsun oğlu da olsun ister ama SAĞLIKLI ama HAYIRLI. Erkek doğurunca baş göğe ermiyor. Kendine stres yapma, böyle insanlarla uğraşmak zor gerçekten

Eklentiler

• Screenshot_2022-12-05-15-26-23-884_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-12-05-15-26-23-884_com.miui.gallery.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_20221205_152539.jpg
    IMG_20221205_152539.jpg
    17,9 KB · Görüntüleme: 51
Bende hep kaş kaş diyorum sanıyorumki anlıyorsunuz😂zaten valla yazıb bitirdikten sonra yeniden okuyorum Azerice yazarım diye😂birde Rus dili var bende..sinirlenince eşimle Rus dilinde konuşuyorum..bana diyorki kesin küfür ediyorsun😂😂😂
evet ya zaten azeriler genel olarak çok dil biliyorlar öğrenmeye yatkın mısınız eğitim sisteminiz mi çok iyi bilemedim :) dediğim hocamda 4 dil biliyordu derslerde farklı dillerdeki dökümanlardan anlık çevirerek konu anlatırdı.Adam bir de 75 yaşlarındaydı helal olsun :super:

Birde benim yumurtlamadan beri devam eden (6 gündür) beyaz kremsi akıntım oluyor ama çok aşırıda değil az az, gebelik başlangıcında böyle bir şey var mı? Başka belirti yok henüz🥲

evet ya zaten azeriler genel olarak çok dil biliyorlar öğrenmeye yatkın mısınız eğitim sisteminiz mi çok iyi bilemedim :) dediğim hocamda 4 dil biliyordu derslerde farklı dillerdeki dökümanlardan anlık çevirerek konu anlatırdı.Adam bir de 75 yaşlarındaydı helal olsun :super:
Rus okulunu bitirdim ondan biliyorum..ama dili hemen kolay öğreniyoruz..zor olmuyor..mesela burda kime desem toyuq al bana..deyecek anlamadım?ama işte biraz oturub anlamak lazımki sonuçta dilimiz benziyor..toyuq yani tavuk😂

Rus okulunu bitirdim ondan biliyorum..ama dili hemen kolay öğreniyoruz..zor olmuyor..mesela burda kime desem toyuq al bana..deyecek anlamadım?ama işte biraz oturub anlamak lazımki sonuçta dilimiz benziyor..toyuq yani tavuk😂
kız ben anlardım :KK70: hocam da soğuk yerine soyuq derdi bak aklıma getirdin özledim :KK70: bir de çok aşırı disiplinliydi

X