Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Yok kuzum bende sebebsiz gec kalıyorum..hsg bile çektirdim..adetim hep düzenli.Sen şimdi diyorsunda..ama ben hiç öyle mesajlar görmedim..ben canlı yayınlarına baktım..çok inandım..hiç kötüyü düşünme canım.

Hayırlısı kuzucum artık olursa olur olmazsa neden olmuyor onu öğrenip yolumuza bakacağız zaten. 🙏
Peki sen hemen ilk kullandığın ay mı hamile kalmıştın? Daha önce başka şeyler de denemiş mıydın?

Msjijj şimdi fark ettim canım kbkma bat 5 kasımdi yumurtlama 25 26 Kasım değerlendirdik o günleri üzerinden 10 gün geçmiş yumurtlamanin bel ağrısından ölüyorum şuanda yataktan kalkamıyorum acaba geç döllenme mi oluyor
Canim yumurtalamadan en az 14 gün sonra adet beklenir. Daha 10 gün olmuş. Bat tarihi ileri atar bu durumda,bekle bence

Kızlar sabah testi yaptım..şimdi biraz oynadım..ama bu 20 dakika olan çizgi..ben sinirden sonra çöpe atıyorum zaten🤦🏻‍♀️sonradan testin üstünde yazılmış 4 ya 5 damla..bende 3 damla etdim..ilk defa yapıyordum bu testden sabah aldırdım eşime 1 tane
Çizgiyi ben de görüyorum 😊 zaten hafif sola kaymış çizgiler. İnşallah vardır yaaaa🤲🏻

Of sorma ya 🤣 aslında aklımdaydı zaten bu ay adet olur olmaz dedim son zaten doktora gideceğiz mfk da deneyeyim bu ay gitmeden doktora diye sonra eşimle konuştuk bu ay bir şey yapmayalım istersen doktor farklı yol çizer belki sadece kafamıza göre takılalım bu ay dedi tamam dedim ben de yarım saat sonra da benim vitamin takviyesi bitecek ama diye geldi 🤣 üzerine de zam geleceğini duydum MFK ya bari alayım dedim işte
Eş paketi aldım ben Panacea, Fodega ve Bee var içinde birer kutu eşim ve benim için. Neyi nasıl kullanacağız onu da bilmiyorum aldık ama 🤣
Normalde sabah akşam diyor canım ama günde hepsinden birer tane içseniz yeterli bence ben öyke yapıyorum size kalmış 🤗

Hayırlısı kuzucum artık olursa olur olmazsa neden olmuyor onu öğrenip yolumuza bakacağız zaten. 🙏
Peki sen hemen ilk kullandığın ay mı hamile kalmıştın? Daha önce başka şeyler de denemiş mıydın?
Amin canım.Ben 2 ayda hamile kaldım.Ondan önce 4 ay ovu testlerini ve aynı zamanda klomen 4 ay denedim.Soğan suyu..çakşir kökü suyu🥴incir suyu😂aklımda bunlar şimdilik ama hepsi boşa gitdi..en son jel kaldı..onuda edicem

Canim senin atesteki yükseliş nasıl, olumlu mu ?
Oğlan nasıl oldu, iğneler bitti mi ?
Şuan yüksek seyrediyor adete kadar daha kestirmek zor canım çünkü 8 günüm var daha. İnşallah böyle devam eder.Oğlumun iğnesi yarın bitiyor inşallah bir işe yarar da tüp takılma olayına gerek kalmaz çok korkuyorum çocuğum psikolojik olarak da çok yıprandı😔 bugün de hastane var mı diye durmadan sorup duruyor üzülüyorum

Şuan yüksek seyrediyor adete kadar daha kestirmek zor canım çünkü 8 günüm var daha. İnşallah böyle devam eder.Oğlumun iğnesi yarın bitiyor inşallah bir işe yarar da tüp takılma olayına gerek kalmaz çok korkuyorum çocuğum psikolojik olarak da çok yıprandı😔 bugün de hastane var mı diye durmadan sorup duruyor üzülüyorum
Çok geçmiş olsun canım allah şifa versin 🤗🤗

Normalde sabah akşam diyor canım ama günde hepsinden birer tane içseniz yeterli bence ben öyke yapıyorum size kalmış 🤗
Yaa çok teşekkür ederim 😍🙏 bir tane kullanmak yeterli olursa biz de öyle yapalım zaten eşim daha önce günde iki kere olan başka takviye kullanıyordu birini alıp birini unutuyordu hep iki tane içmek özellikle ona zor geliyor unuttuğu için 🤣
Sen ne zamandır kullanıyorsun MFK? Memnun musun 😍🙏

X