Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Testim 2.3 sn içinde böyle çıktı napsam bilemedim böyle gebe olduğunu öğrenen varmı kan da 1.32 çıktı referans yazmıyor negatife yazmıyor napsam bilemedim

Evet canım var ama erken gebelik testleri hatali sonuç verebiliyor normal kaset test denedin mi ve adet günün ne zamandi

bende yapmıcam dıyorum dıyorum yıne takıplerde buluyorum kendımı bu ay cok uzun gectı bana zaten gelmek bılmıyor:KK70:
Algıda seçicilik işte kuzu bana da zart diye geçti gibi geliyor daha dün yumurta kovaliyordum şimdi yine adet bitsin yumurta peşine düşeyim diye bekliyorum 🤣🤣🤣🤣🤣 o kadar kısa geliyor ki geçen süre sanki hep yumurta peşinde koşuyorum arada başka bir şey olmuyor olamıyor gibi 😆😆😆😆

Xoş geldin aramıza😂ama ben daha almıcam..3 ay yeter elimde olanları bitiricem
Hoş buldum canım 🤣 valla benim pek umudum yok aslında sanırım doktor da en az üç ay kullanılmalı diyormuş ama biz Ocak ayında doktora gideceğiz eşim falan detaylı muayene olacak belki bizdeki sorun başkadır doktor farklı yol izler o yüzden üç ay boyunca kullanır mıyım bilemiyorum sadece haydi bu ay da boş geçmesin diye düşünerek aldım
Bir de sitede okudum bazılarında durduk yerde adet gecikmesi yapmış bu takviyeler yumurtlama olmamış kullandıkları ay falan umarım öyle ters bir durumla karşılaşmam 🥲🥲🥲

Evet canım var ama erken gebelik testleri hatali sonuç verebiliyor normal kaset test denedin mi ve adet günün ne zamandi
Bu teste ve 2 erken gebelik testinde de silik ti bir tane farkı aldın oda çok tavsiye edildi predictor early testi kesin sonuç verir dediler silik çıktı oda iyi ve kafam karıştı bilemiyorum bende ya

Hoş buldum canım 🤣 valla benim pek umudum yok aslında sanırım doktor da en az üç ay kullanılmalı diyormuş ama biz Ocak ayında doktora gideceğiz eşim falan detaylı muayene olacak belki bizdeki sorun başkadır doktor farklı yol izler o yüzden üç ay boyunca kullanır mıyım bilemiyorum sadece haydi bu ay da boş geçmesin diye düşünerek aldım
Bir de sitede okudum bazılarında durduk yerde adet gecikmesi yapmış bu takviyeler yumurtlama olmamış kullandıkları ay falan umarım öyle ters bir durumla karşılaşmam 🥲🥲🥲
Ben toplam 5 ay kullandım 2 ayda hamile kaldım sonra kürtaj olduğum için yine 3 ay kullandım hiç gecikme olmadı canım...aksine değerlerim çok güzel çıkmış çok şükür..

çizgi pembe kurumaya benzemıyor kuzum
Test alıp geldim hızlı testmiş 5 dk beklemek yeterli yazıyor üstünde 5 dk sonraki sonuç tek çizgi... hayali bir çizgi dahi yok ilk attığım kuruma cizgisiydi o zaman:KK43: çok üzgünüm şuan

Eklentiler

• 20221205_120159.jpg
    20221205_120159.jpg
    70,4 KB · Görüntüleme: 42
  • 20221205_120144.jpg
    20221205_120144.jpg
    114,6 KB · Görüntüleme: 45
Ben toplam 5 ay kullandım 2 ayda hamile kaldım sonra kürtaj olduğum için yine 3 ay kullandım hiç gecikme olmadı canım...aksine değerlerim çok güzel çıkmış çok şükür..
Peki öncesinde herhangi bir sorunun var mıydı canım? Pcos yumurtlama düzensizliği adet düzensizliği falan gibi?
Acaba diyorum sorunu olanlara iyi gelirken sorunu olmayıp sadece destek olsun diye alanlara mı ters etki yapmış 🤔
Buradaki topikte gördüm ben de baya bir kişi yazmış gecikti adet durduk yere ya da yumurtlama göremedik diye de kafam karıştı açıkçası

Sorma ya 😄
Ocak ayında doktora gideceğiz zaten diye bu ay hiçbir şey yapmayacaktık nasılsa olmuyor diye salacaktık yani öyle konuştuk eşimle de ama akşam @smgsmgsmg nin paylaşımını görüp gaza geldim ve kendimi MFK takviyeleri almış bir şekilde buldum haha🤣
Mfkcılar kervanına ben de katılıyorum bu ay yani, bir şey yapmadan durabilmek namümkün 😄😄😄😄
hangi takviyeleri aldn insan bianda duyduğunu yapar buluyor :)

Test alıp geldim hızlı testmiş 5 dk beklemek yeterli yazıyor üstünde 5 dk sonraki sonuç tek çizgi... hayali bir çizgi dahi yok ilk attığım kuruma cizgisiydi o zaman:KK43: çok üzgünüm şuan
Canim senin bat ne zamandı? Bide telefonda ters ışık modunu açınca ilkinde görüyorum sanki 🤷🏼‍♀️ inşallah yanilmiyorum

Yavrum bebeğim senin batın kaç satın kaç kaçıncı döngüdesin anlayamadım tablondan. Ama ateş çıkabilir eğer yumurtlaman yakınsa , yüksek çıkarsa ateşlerin bunun sağlamasını yapar. Adet ateşin 35.5 mu?
Kızlar @Mervenur277 @fnd_50 pozitifbiri pozitifbiri Papatyamaviss Papatyamaviss
Dün çok sancım oldu ardından az bir kanamam oldu. Ben yumurtlama diye yorumladım ama ateşim böyle çıktı. Yumurtlama olmamış mı ateşe göre 🤔Eki Görüntüle 3171527

hangi takviyeleri aldn insan bianda duyduğunu yapar buluyor :)
Of sorma ya 🤣 aslında aklımdaydı zaten bu ay adet olur olmaz dedim son zaten doktora gideceğiz mfk da deneyeyim bu ay gitmeden doktora diye sonra eşimle konuştuk bu ay bir şey yapmayalım istersen doktor farklı yol çizer belki sadece kafamıza göre takılalım bu ay dedi tamam dedim ben de yarım saat sonra da benim vitamin takviyesi bitecek ama diye geldi 🤣 üzerine de zam geleceğini duydum MFK ya bari alayım dedim işte
Eş paketi aldım ben Panacea, Fodega ve Bee var içinde birer kutu eşim ve benim için. Neyi nasıl kullanacağız onu da bilmiyorum aldık ama 🤣

Peki öncesinde herhangi bir sorunun var mıydı canım? Pcos yumurtlama düzensizliği adet düzensizliği falan gibi?
Acaba diyorum sorunu olanlara iyi gelirken sorunu olmayıp sadece destek olsun diye alanlara mı ters etki yapmış 🤔
Buradaki topikte gördüm ben de baya bir kişi yazmış gecikti adet durduk yere ya da yumurtlama göremedik diye de kafam karıştı açıkçası
Yok kuzum bende sebebsiz gec kalıyorum..hsg bile çektirdim..adetim hep düzenli.Sen şimdi diyorsunda..ama ben hiç öyle mesajlar görmedim..ben canlı yayınlarına baktım..çok inandım..hiç kötüyü düşünme canım.

X