Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Yavrum bebeğim senin batın kaç satın kaç kaçıncı döngüdesin anlayamadım tablondan. Ama ateş çıkabilir eğer yumurtlaman yakınsa , yüksek çıkarsa ateşlerin bunun sağlamasını yapar. Adet ateşin 35.5 mu?
Canim adetin 17. Gunundeyim.
Normalde bu günlerde yumurtlamam oluyordu ovulasyonlarda.
Bu ay klomen kullandım.
Ayın 16 sida bat.
Adet ateşimi de bilmiyorum. İlk defa takip yaptım.

Amin canım.Ben 2 ayda hamile kaldım.Ondan önce 4 ay ovu testlerini ve aynı zamanda klomen 4 ay denedim.Soğan suyu..çakşir kökü suyu🥴incir suyu😂aklımda bunlar şimdilik ama hepsi boşa gitdi..en son jel kaldı..onuda edicem
Hayırlısı böyleymiş demek ki kuzum vakti saati daha hayırlı olan bir zamanda gelecek demek ki 🙏💙
Evet jelden de memnun olan çok onu da duyuyorum ama İnşallah jeli kullanmana gerek kalmaz hamile olduğunu öğrenirsin 😍🙏💙

Şuan yüksek seyrediyor adete kadar daha kestirmek zor canım çünkü 8 günüm var daha. İnşallah böyle devam eder.Oğlumun iğnesi yarın bitiyor inşallah bir işe yarar da tüp takılma olayına gerek kalmaz çok korkuyorum çocuğum psikolojik olarak da çok yıprandı😔 bugün de hastane var mı diye durmadan sorup duruyor üzülüyorum
Oyy kuzumm
Benim kız da bugünlerde o kadar ilaç içti ki, akşam yarın ilaç icecem mi diye sorup uyuyor. Etkiliyor çocukları hep.
İnşallah tüpe gerek kalmaz canim. Rabbim şifa versin

ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum da doktor hamilelie engel değil ama öğrendiğimizde direk kesicez dedi ilacı.sormak istedim var mı nasıl ilerledi diye.zaten hamile olduğunda bu kadar kötü hissetmezsin kendini düşüncen hep bebekte olacapı için sıkıntı yaşamazsın bırakınca dedi.
Canım ben sigara içiyordum şimdi 8 haftalık hamileyim ve İnan vicdanım el vermedi devam içmeye 🥹zaten bulantı falan derken onu düşünemiyorum bile
Sen yinede benim yaptığım gibi gebe kalmadan önce azaltmaya başla
Mesela ben çubuk kraker sakız jelibon atıyordum ağzıma o istek gelince işe yarıyordu ☺️

Hayırlısı böyleymiş demek ki kuzum vakti saati daha hayırlı olan bir zamanda gelecek demek ki 🙏💙
Evet jelden de memnun olan çok onu da duyuyorum ama İnşallah jeli kullanmana gerek kalmaz hamile olduğunu öğrenirsin 😍🙏💙
Amin Allah canım.Bakıcaz artık boş durmak yok☺️he birde eşinde kullansın günde 1 defa yeter..bir tek panacea günde 2 defa.3 2 3 2 olarakta günleri değerlendirin..Athena advictor yoksa onlarıda al

Canım ben sigara içiyordum şimdi 8 haftalık hamileyim ve İnan vicdanım el vermedi devam içmeye 🥹zaten bulantı falan derken onu düşünemiyorum bile
Mesela ben çubuk kraker sakız jelibon atıyordum ağzıma o istek gelince işe yarıyordu ☺️
ne güzel ya kurtulmuşun sende :) bebeğin de hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşAllah :) bende hamile olduğumu öğrendiğim an bıraktım sonrasında çok çok zor günler geçirdim.uzatıp yak bir tane diyen de oldu ama geri dönmemeye kararlıyım :) inşAllah içen herkes en kısa zamanda özgürleşir :KK36:

Algıda seçicilik işte kuzu bana da zart diye geçti gibi geliyor daha dün yumurta kovaliyordum şimdi yine adet bitsin yumurta peşine düşeyim diye bekliyorum 🤣🤣🤣🤣🤣 o kadar kısa geliyor ki geçen süre sanki hep yumurta peşinde koşuyorum arada başka bir şey olmuyor olamıyor gibi 😆😆😆😆
kız benım bugun 26.gunum sanırım muhtemel daha uc dort gun once anca yumurtladım :KK70: yumurtlamayı beklemek uzun surdu normalde ıkı gun sonra adet gunumdu suan 15 aralık falan pndan upuzuuun geldi :KK70:

İnşallah ben de öyle olurum hiç bırakmayı bile denemedim ben bugüne kadar 10 yıldır içiyorum 😔

X