Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızlar sabah testi yaptım..şimdi biraz oynadım..ama bu 20 dakika olan çizgi..ben sinirden sonra çöpe atıyorum zaten🤦🏻‍♀️sonradan testin üstünde yazılmış 4 ya 5 damla..bende 3 damla etdim..ilk defa yapıyordum bu testden sabah aldırdım eşime 1 tane

Eklentiler

• Screenshot_2022-12-05-12-16-58-56_7e704b517c65e967814c6ce4f4cc37fb.jpg
    Screenshot_2022-12-05-12-16-58-56_7e704b517c65e967814c6ce4f4cc37fb.jpg
    23,9 KB · Görüntüleme: 48
Of sorma ya 🤣 aslında aklımdaydı zaten bu ay adet olur olmaz dedim son zaten doktora gideceğiz mfk da deneyeyim bu ay gitmeden doktora diye sonra eşimle konuştuk bu ay bir şey yapmayalım istersen doktor farklı yol çizer belki sadece kafamıza göre takılalım bu ay dedi tamam dedim ben de yarım saat sonra da benim vitamin takviyesi bitecek ama diye geldi 🤣 üzerine de zam geleceğini duydum MFK ya bari alayım dedim işte
Eş paketi aldım ben Panacea, Fodega ve Bee var içinde birer kutu eşim ve benim için. Neyi nasıl kullanacağız onu da bilmiyorum aldık ama 🤣
bu ay bizde bişey yapmıcaz ne test ne takip birazda kafadan atmak gerek bence gerçi pek yapamadm ama :) benmde fodega bitti onu alıcam

Kuzum gittim paylaşmıştım aslında da görmedin sanırım. 4.4 mm kese çıkmıştı Ama ya haftasının ufak olmasından yada düşük riskinden net değil kese dedi.Cumaya yeniden cagırdı, tedbir amaçlı progestan fitil verdi.Kendini yorma, çayı açık iç, kahve günde bir kez dedi. Kan degerlerimi begendi bu kadar :) ben de MFK nın fodega minera içiyordum. Adendo da almıştım o düşük riski için kullanılıyordu. Kullanmıyordum gerek olursa kullanırım diye. Haftasonu fitili alamadgım için Adendoya da başladım.
Anladım canım küçük olduğu içindir inşallah kötü olasılıkları rabbim uzak tutsun bizden sağlıkla gelsin bebeğin 🌹

Canlar ben 11 Kasım sat. 2 aydır 35 günde bir oluyordum öncesi Yasmin kullandim Eylül'de hiç olmadi adet. Genellikle 18-21. Günlerde yumurtlamam oluyor. Bu ay 15 Aralıkta olmam gerekiyordu ama 1 Aralık ilişki sonrasi kahverengi akıntı geldi. Sabah uyandigimda da 3-4 damla kan geldigini gördüm. Sonra 2 gün daha kahverengi akıntı geldi böyle peceteyi sürdükçe. Şu 2 gündür bişey yok. Bu ay çok umutluydum ama ovulasyon testlerinde çift cizgiyi göremedim. Adetten sonra havuc avakado yedim süt içtim kuruyemiş kuru incir yedim. Bide bal polen propolis karışımına başlamıştım. Ama niye böyle oldu bu ay anlamadım. Test yaptım negatif 😥 atesimde böyle 😓
Canım bence birkaç gün daha bekle ateşin yükseliyor gibi. Erken yumurtlamış gibisin aslında ama... bi iki gün daha bekle bakalım ya bence umut vadediyor gibi

Msjijj şimdi fark ettim canım kbkma bat 5 kasımdi yumurtlama 25 26 Kasım değerlendirdik o günleri üzerinden 10 gün geçmiş yumurtlamanin bel ağrısından ölüyorum şuanda yataktan kalkamıyorum acaba geç döllenme mi oluyor

X