Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızlar sabah testi yaptım..şimdi biraz oynadım..ama bu 20 dakika olan çizgi..ben sinirden sonra çöpe atıyorum zatensonradan testin üstünde yazılmış 4 ya 5 damla..bende 3 damla etdim..ilk defa yapıyordum bu testden sabah aldırdım eşime 1 tane

Eklentiler

• Screenshot_2022-12-05-12-16-58-56_7e704b517c65e967814c6ce4f4cc37fb.jpg
    23,9 KB · Görüntüleme: 48
Ben görüyorum sankiiiiiiii ay ay ay bugün kan testi ver acilde iş çıkışı hatta öğle aran varsa koş ver gel hemen

bu ay bizde bişey yapmıcaz ne test ne takip birazda kafadan atmak gerek bence gerçi pek yapamadm ama :) benmde fodega bitti onu alıcam

Anladım canım küçük olduğu içindir inşallah kötü olasılıkları rabbim uzak tutsun bizden sağlıkla gelsin bebeğin

Canım bence birkaç gün daha bekle ateşin yükseliyor gibi. Erken yumurtlamış gibisin aslında ama... bi iki gün daha bekle bakalım ya bence umut vadediyor gibi

Msjijj şimdi fark ettim canım kbkma bat 5 kasımdi yumurtlama 25 26 Kasım değerlendirdik o günleri üzerinden 10 gün geçmiş yumurtlamanin bel ağrısından ölüyorum şuanda yataktan kalkamıyorum acaba geç döllenme mi oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…