Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

sabahı bekkle ama mutlaka kuzum ben fıltredense ccıplak olanda bu sefer daha rahat gordum valla ınsallah senınledır bebısın <3

Evet evet cnm sabah ilk idrar ile denicem direk bu ay yumurta takibi yapmadım çünkü o yüzden geç döllenme mi bilemiyorum
İnşallah dua et ❤️

T TASUU kız sen herkesı begenıyormusun yazılanları hep yoksa benı mı bu bombardımana tutuyorsun :KK70: bazen gırıyorum bı bakıyorum 30 kusur bıldırım hepsı tasu begenı :KK70:
Bebemm ben tüm mesajları okumaya çalılıyorum, bilgim tecrübem olan şeylerde yorum yapıyorum. Diğerlerini de okuduğum belli olsun diye emojiliyorum😊

Kızlar ben bi garip oldum. Sigara miğdemi bulandırıyor. Elim ayağım titriyor bayılacak gibiyim içim çekiliyor sanki 😔 müdürüme dedim gözünüzü üstümden ayırmayın bayılacak gibiyim diye.
Kız sigara içme yaa..bebek olmasa bile zarar..sonrada diyorsun çocuk istiyorum..senin şimdiki halin hepsi stres başka bir şey diğil..sağlıkcı olmağımı hemen belli etdim😂😂😂

Sorma ya 😄
Ocak ayında doktora gideceğiz zaten diye bu ay hiçbir şey yapmayacaktık nasılsa olmuyor diye salacaktık yani öyle konuştuk eşimle de ama akşam @smgsmgsmg nin paylaşımını görüp gaza geldim ve kendimi MFK takviyeleri almış bir şekilde buldum haha🤣
Mfkcılar kervanına ben de katılıyorum bu ay yani, bir şey yapmadan durabilmek namümkün 😄😄😄😄
Xoş geldin aramıza😂ama ben daha almıcam..3 ay yeter elimde olanları bitiricem

X