Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Canım yerleşme kanaması zaten kahverengi pembe gibi oluyor bildiğim kadarıyla. Ağlayıp kendini strese sokma bence sabah ilk idrarla testi tekrarla bence. Eğer çıkarsa da kan vermeye git. Ama sakin ol. Eğer düşündüğümüz gibiyse zaten sana tutunuyor kendine yer yapıyor demektir. İkinizi de strese sokma lütfen

Canım yerleşme kanaması zaten kahverengi pembe gibi oluyor bildiğim kadarıyla. Ağlayıp kendini strese sokma bence sabah ilk idrarla testi tekrarla bence. Eğer çıkarsa da kan vermeye git. Ama sakin ol. Eğer düşündüğümüz gibiyse zaten sana tutunuyor kendine yer yapıyor demektir. İkinizi de strese sokma lütfen

Senin Dr da sahte çıkmasın.. gündem malum sahte Dr haberleri ile çalkalanıyor

Bu mesajın içimi rahatlattin Allah razı olsun sakın olacağım

Döllenme zamani baygınlık geçirmek mi? Allahim daha neler duyacağız. Döllenme zamanını nerden biliyorsunuz baygınlık la ne alakasi var
Evet kulağa çok saçma geliyor ama iğne ile yumurtam büyütüldü 5 yumurta oldu aşılama yapamadık bizde kendimiz denedik yumurtam çatladıktan sonraki süreçte oldu bu bayılma

Mesajların devamını okumadım belki gören vardır da çizgi var canım İnşAllah hamilesindir

Eklentiler

• DA2B53FC-0E54-42D5-BD39-B8BB1F553955.jpeg
    82,2 KB · Görüntüleme: 47
Bu mesajın içimi rahatlattin Allah razı olsun sakın olacağım
Senden de razı olsun canım benim. Herşeyin en hayırlısını Allah bilir sakın üzme kendini. Bi ılık duş al rahatla bence. Biz her zaman burdayız üzmemeye çalış kendini. Yapılacak bişey yok çünkü Allah a sığın

Kızlar lütfen bana cevap verecek kimse yokmu meraktan ölücem

Gördün dimi ama bak şimdi de kahverengi sulu lekem var ne yapmam gerekiyor bilmiyorum dua edin ne olur inşallah sağlıcakla ilerler inşallah
Yerleşme lekesidir canım korkma kırmızı ol adıgı sürece sıkıntı yok yarın sabah kan testi ver netleşşin ona göre leken okursa progestoran veriyorlar düşük olmaması için

Kızlar lütfen bana cevap verecek kimse yokmu meraktan ölücem
Canım bu u biz bilemeyiz olabilirsin tabiki, tutunma kanaması olabilir. Zaten kanı çok erken vermişsin. 9 gün çok erken.. 9 uysa şuan 5 gün var demek bu tarihten sonra ancak görünür, hatta görünmeye bilirde hala. Sen bir erken test al yap bir iki gün sonra en garantisi o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…