Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Meraktan kafayı yicem 14 aydır uğraşıyoruz 5 yumurtam oluştu aşılama iptal edildi 1 tanesi 17 mm 4 tanesi 15 mm di bizde kendimiz denedik iğnelerin etkisimi acaba

Salı günü kan vereyim diyorum hem çok heyecanlıyım hem çok korkuyorum 14 ay boyunca negatif görmek çok yıprattı
Canım hepimiz korkuyoruz. İlk kez deneyen de 5 yıl deneyen de. Bu öyle bir duygu. Ama en sonunda herşey olacağına varıyor. Bazı şeyler insanın elinde değil biliyorum ama. Böyle durumlarda teslimiyet insanı rahatlatıyor. Hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin

Amin kuzum benim rabbim kimsenin kucağını boş koymasın muradımıza erelim inşallah

Meraktan kafayı yicem 14 aydır uğraşıyoruz 5 yumurtam oluştu aşılama iptal edildi 1 tanesi 17 mm 4 tanesi 15 mm di bizde kendimiz denedik iğnelerin etkisimi acaba
Canım sen yarın ilk idrarla bir erken test yap bence. Az buçuk belli olur orada. İnşallah vardır bebiş. Testi çok erken vermişsin o negatife bakma sen yenile testi

Eğitim aldım canım ama profesyonel olarak yapmıyorum kendi çapımda hala öğrenmeye çalışıyorum diyelim. Gördüğün üzere pek isabetli tahminlerim de yok
Doğum haritası çıkarıyorsun o harita yuvarlak şeklinde oluyor on iki parçaya bölünmüş şekilde orada beşinci parçaya yani beşinci eve bakıyorsun eğer ilk çocuk olacaksa. Beşinci evin aldığı transitlere ve ay dönüşü haritam göre yorum yapmıştım ben ama tutmadı işte
Yok canım keşke olsa ama yumurtlama zamanına kadar transitlerin de dönüş haritasının da etkisi geçiyor astrolojik olarak artık taa bahar aylarına kadar başka açıklık yok bana maalesef ama işte beklentim vardı da ne oldu sonuçta Allah'ın dediği oluyor o ne zaman verirse o zaman olacak işte hayırlı zamanda olsun da
Maalesef kafaya takmama iksiri falan olsa hemen icicem o derece her şeyi takıyorum takmayacagim desem de

Öyle kuzucum napalim yeni ay yeni umut dediğin gibi
Kız öyle deme ya işte Allah ol desin yeter ki ne mucizeler oluyor. Senin için de hayırlı zaman ne zamansa o zaman gelsin inşallah iki numara

Vitamin eksikligin olmıcak canım özellikle d vitamini eksikligi hem sende hemde eşinde gebelige çok engel oluyor
Gercektenmi ben tasadufen karnim agriyo diye dr gittim dr bütün değerime bakti sagolsun ciddi derecede d vitamini eksikliği var hatta demir depolarin cok ciddi düşük dedi b12 cok eksik kansızlık var dedi acaba onun icinmi aylardır olmuyor

Vallahi inan olmuyor canım hepsi çok önemli hemen başla ilaçlarına

Ya ben şimdi baktım da öyle birşey bulamadım internette 5. Ev: Kova (7° 49' 3") diyor..sanırım başka birşeyler daha yapmak lazım beni aştı bu konu :)) sen de takma kafanı kuzum Allah en hayırlı şekilde verecek hepimize inşallah.. bunlar bize umut oluyor sadece doğru çıkacak diye birşey yok

Vallahi inan olmuyor canım hepsi çok önemli hemen başla ilaçlarına
Ayy gerçekten üzüldüm eşimde dun test yapacaktım sen bu değerlerle olacağını düşünüyormusun gerçekten dedi adam haklıymış cok fazla igne yazmis peki bu tedaviler bitene kadar korunmalimiyim bu ilaçları içerken hamile kalsam problem olurmu

B12 iğnesini vurduruyordum ben ilk 1 hafta her gün sonra haftada 1 defa sonra ayda 1 defa hemen yükseliş oldu sonuçlarda.Vid d hala kullanıyorum..sonuçlar güzel şimdi..bunlar düzelir

Merhaba günlerdir yazınızı okuyorum ve şuan yazmak istedim bizde 3 aydır deniyoruz eşimle 2 aralıkta çatlatma iğnesi oldum 1 aralıkta 18mm olmus dedi doktor 3nde gece 12ye birliktelik yazdı degerlendirdik benim sorum şu ovülasyon testim hala pik gosteriyor bu normalmi sizce

Onu doktora sor canım hiç bilmiyorum ben 5 ay kullandım o igneleri günlük haftalık aylık aynı şekil demirim 4 dü kanımda düşüktü hepsini kullandım ama sonuçta vitamin kan ilacı hamile ikende alıyoruz bunları tabiki çok düşükse bieaz kullan öyle bebbegi düşün belki bunların düşün olması düşük yapmanada sebep olabilir canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…