Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Neyse 2sinden biri işe yaradı en azından maksat sonuca varmak. Darısı başımıza inşallah

Kız burdayım deliler gündüz baktım bikac kez , çok yazan yoktu, iş güç yaptım yemek vs sonra yoruldum uzandım bı saat sonra arkadaşlar geldi daha yeni telefona bakabildim

pozitifbiri agustos topıgındedır ehehehe ben burdayım baktım ara ara kara kara adet gunum acaba ne olcak dıye düşünüyorum

He ya bizi yine terk etti gitti pozitifbiri şaka bir yana çok haketti gezecek tabi ağustos topiclerinde heyecanını severim onun darısı bize olur inşallah.

Başınız sağ olsun canım

Canım başınız sağ olsun mekanı cennet olsun inşallah

Başın sağolsun kuzum.Bende

September Wind başınız sagolsun canım mekanı cennet olsun

Başınız sağ olsun canım mekanı cennet olsun inşallah

Başın sağolsun kuzum mekanı cennet olsun

September Wind canım başınız sağolsun, mekanı cennet olsun
Allah razı olsun kızlarım sizler sağolun ❤

Evet canım. İlk defa kullanıyorum böyle uygun gördü. Devlet olduğundan sanırım tam takip yapmadi
Anladım canım doktorun en iyisini bilir tabi ki. Ben de tedavi gördüğümde tatilimize denk geldiğinden iğne vuramamistim çünkü catladigindan emindim. Ama doktorum çatlamaz kist yaparsa bir kaç ay uğraşırız zaman kaybı demişti. Bir de seni hatırlarım sınava yakın zaman diye tedaviye başlamak istememiştin demi

Çatlama olmazsa mı çatlama ıgnesı vuruyorlar yoksa asılama takıbınde mı

Evet canım.
Çok şükür sınav geçti, hatta iptal oldu, yeniden sınava girdik derken bu aya kaldı tam anlamıyla tedaviye başlamak.

Reglin 3. Gününe şimdiden randevu aldım. Gebelik olusmazsa yine gidip bunda yumurta takibi isteyeceğim. Eğer devlette yapılmazsa da özele gidecegim artık.

Tedavi süreci,haplar iğne vs. biraz dengelerle oynanıyor. Devlette bunun takibini yapan iyi doktorlar elbette vardır ama aşırı yoğun oluyorlar insan her soruya cevap bulamıyor.. Özelde şansını deneyebilirsin. Çünkü bu tür tedavilerde gebelik oluşmayınca insan biraz yıpranıyor özellikle haplar bende sinir ve baş ağrısı çok yaptı bir an önce bitmesini istedim sürecin. Klomenin iyi geldiği hasta vardır ama kist yapanı da duydum o yüzden iğne olayını özellikle sordum. Ben femara kullandım hep. Sürekli yumurtam büyüdü ama olumsuz sonuclandi. Bu ay aşılamamda da aynı ilacı kullandim. İnşallah hemen olur da doktor doktor gezmezsin

Çatlama olmazsa mı çatlama ıgnesı vuruyorlar yoksa asılama takıbınde mı
Canim çatlatma iğnesi tedavisinde de aşılamada da yumurtalar hapla büyütüldügü için çatlama iğnesi verirler. Eğer yumurtan çatlamaz ise kist oluyor tüm süreç boşa gidiyor. O kist adetle atilmazsa eritmek için de ayrı bi ilaç veriliyormus. Ben de olmadı ama duyduklarım bunlar

Geçen aylarda adet söktürücü vs kullandığım için yumurtlama günümden de emin olamadım bakalım sat 18 kasımdı , bu aralar pik görmem lazım heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…