Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Benimde demişim 3 çıkmış demir cokmu düşük oluyor ilaçlarla hemen düzelme olurmu canım ya iyiki söyledin araştırdım biraz etkisi baya fazlaymış özellikle demirin b12 100 gibi bisey 10 ay sürecek dedi igne

B12 iğnesini vurduruyordum ben ilk 1 hafta her gün sonra haftada 1 defa sonra ayda 1 defa hemen yükseliş oldu sonuçlarda.Vid d hala kullanıyorum..sonuçlar güzel şimdi..bunlar düzelir
Banada toplam 10 ayda bitecek dedi ilk 5 tanesi hergun diğerleri ayda bir dedi 10 tane iğne var ama 5 ay sürüyor benmi yanlış anladım acaba iğneleri birde bittikten sonra olcturdunuzmu yükselme nasildi

Banada toplam 10 ayda bitecek dedi ilk 5 tanesi hergun diğerleri ayda bir dedi 10 tane iğne var ama 5 ay sürüyor benmi yanlış anladım acaba iğneleri birde bittikten sonra olcturdunuzmu yükselme nasildi
Bana sağlık ocağında nasıl dediler öyle etdim..zaten kendim vuruyordum kendime..ondan ilk 1 hafta her gün vurdurdum..sonra haftada 1 defa..sonra ayda 1..tabi sonra baktım 2 defa çok yükselmişti

Tabii ki canım haritalari yorumlamak çok bütünsel ve karmaşık bir iş işte sadece evlere ve transitlere bakarak yorum yapınca havada kalıyor ama ben detaylı baktım da ne oldu
Normalde beşinci evin kova olması kova burcunun Satürn geçişi bitene kadar çocuk isteyene çocuk verir çünkü Satürn sorumluluk veren bir gezegen geçtiği evin konuları ile ilgili sorumluluk verir insana senin de çocuk evinde geçişini tamamlamak üzere tahminimce ama tek bir göstergeye göre gitmiyor ya da evle ilgili başka konulara da çalışabiliyor bazen.
İnşallah seninki benimki gibi olmaz adam gibi çalışır da gelir bebiş
Valla astrolojiye de küstüm yere batsın gezegeniniz dönmeyin ulen gidin benim doğum haritamdan diyeceğim geliyor haha

Bana sağlık ocağında nasıl dediler öyle etdim..zaten kendim vuruyordum kendime..ondan ilk 1 hafta her gün vurdurdum..sonra haftada 1 defa..sonra ayda 1..tabi sonra baktım 2 defa çok yükselmişti
Insallah banada iyi gelir tüm ilaclarlarim sanada cok gecmis olsun canım surekli zaten ciddi yorgunluklarim vardir insallah onlarda duzelir yarin başlıyım bende ignelere

Kızlar merhaba. 5 Kasım son adetimdi. 12 18 Kasım arasında 3 ya da 4 gün değerlendirdik. 15 Kasım dan 30 Kasım a kadar anormal akıntım oldu. Böyle pantalondan dışarı çıkacak gibi zaman zaman su Formunda zaman zaman da daha uzayan. Tahmini adetim 4 Kasım dı. Sadece arada gelen kasık ağrım var sadece göğüs uçlarım dokununca acıyor. Akıntım neredeyse yok kupkuru diyebilirim. Sizce gebelik ihtimali var mı?

Tahmini adet 4 Aralık bu arada yanlış yazmışım

Test yaptın mı canım regli günün bugun o zaman varsa çıkar inşallah vardır

0 Belirtiler herkeste farklılık gösterebilir canım kiminde lekenme olur kimisinde olmaz regli sancisi çeken olur olmaz yani test yaparsan muhakkak varsa çıkacaktır boyle düşünüp sitres yapincada bazen regli gecikmesi yaşanıyor belki kafan daha rahat olur

Çok haklısın aslında. Stres yüzünden uyku düzenim bile bozuldu. Sürekli bunu düşünüyorum.

Çok haklısın aslında. Stres yüzünden uyku düzenim bile bozuldu. Sürekli bunu düşünüyorum.
Birde insan çok stres yapıp üzülünce gecikme yaşıyor bunu gebelige bağlıyoruz dahada çok üzülüyoruz basima gelmisti buda simdi 2 3 kala testte negatif olunca olsa çıkardı diyorum reglim gününden bile önce geliyor gecikip umut edip üzülmekten daha iyi oluyor benim için elbet bir zamanı vakti var demekki bende 6 7 aydir istiyorum ama nasip

Dün silince kahverengi lekem geldi sabah pedime Pembe leke geldi gittiğim de ise pıhtı geldi galiba kimyasal gebelik oluyor ne yapmam lazım geçen dene Mart ayında da böyle oldu onda 3 gün mutluluk yaşamıştım bunda ise bir saat Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah artık test yapmama gerek yok yada ne yapmam lazım bilen varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…