Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Aslında bende ondan bu sözü deyen iki tane doktor var..onların yanına gitmeyi bıraktım.Hiç doktor demedi git genetik test yaptır..ben durmadım gitdim onuda yaptırdım ama çok şükür Allahıma temiz çıktı ikimizdede.yani bunu 20 yaşlarda olan kızlarımızda yaşıyor zaten eskilerde hep vardır çocuk gelişmesi..Ya kız tabi düşmeyecek..40 yaşlarda anne olan var..Ben bunu doktora diyorum..dediklerimi hazm edemiyorlar.
Gitme canımo doktorlara boşver strese sokar seni allah yoktan var edendir o ol der ve olur sabret canım 🥺🥺

Yok canım ya ne alakası var o zaman 30 dan sonra kimse normal yolla gebe kalamaz. Korkma olur inşallah. Çocugun gelişmemesini yaşına baglaması yanlış bence senide etkilemiş. Neden öyled dediki çocuk neden gelişmez kalitesiz yumurta kalitesiz sperm yada kromozal bızukluk olur ondan gelişmez düşük olur canım. O zaman benim 3 4 tane yumurtam var hiç ümit baglamayım mi yaşım da 34 olursada hep düşecek mi acaba
Ya benzese size katılıyorum görümcemin 20 yaşında oğlu 10 yaşında kızı var kendisi 39 eşi 53 yaşında hamile kaldı süpriz bi şekilde sağlıklı bi bebeği oldu

Evet canım ben görüyorum
bu strip testlere çok güvenme kuzum, bunlarda baya belli olması lazım bak benim ekim ayındaki testim var gibi duruyor demi ama regli olmuştum. Baya belli olması gerekiyor.

82CA21A6-F556-49A3-8D72-FADF3DAFC477.jpeg F09B4B76-0F79-4EAC-95EF-5F2E088EDBAA.jpeg

Ya benzese size katılıyorum görümcemin 20 yaşında oğlu 10 yaşında kızı var kendisi 39 eşi 53 yaşında hamile kaldı süpriz bi şekilde sağlıklı bi bebeği oldu
Yani canım doktorlar böyle konuşarak insanların umutlarını kırıyorlar belkide tüp bebekten para alacaklar ondan öyle diyorlar sonuçta 1 kaliteli yumurta 1 sperm yeterli eskiden insanlar 40 yaşında dogum yaprlarmış bizlerinde olacak inşallah inanmak yeter

Yani canım doktorlar böyle konuşarak insanların umutlarını kırıyorlar belkide tüp bebekten para alacaklar ondan öyle diyorlar sonuçta 1 kaliteli yumurta 1 sperm yeterli eskiden insanlar 40 yaşında dogum yaprlarmış bizlerinde olacak inşallah inanmak yeter
Ah bu doktorlar geçen yıl özele gittik daha iyi bakılsın diye eşim sperm testi vermişti doktoru muayene bile etmeden azosperm siniz siz hiç uğraşmayın direk tüp bebeğe dedi hiç sperm yok demek miş dünya başımıza yıkıldı ama ozaman bile sperm 15 milyon varmış sonra takviyeler falan iki ay sonra başka kliniği olan bi doktora gittik eşimi muayene etti takviye verdi ve varikosel teşhisi koydu bir hafta sonra ameliyat etti şuan değerleri mükemmel olmasa da iyi şükür ama bize değil tüp bebek aşılama bile önermiyor normal olacak zaten acele etmeyin diyo

Sağol canım inşallah🙏🙏
Sen ilacı bitene kadar içecekmisin canım. Ben ilacı anneler topigine sordum kullanan var mı diye bununla korunamazsın dedi bu ilacı kullanırken hamile kalma şansı yüksek dedi. Bende ben korunmak istemiyorum zaten dedim 😂😂

Sen ilacı bitene kadar içecekmisin canım. Ben ilacı anneler topigine sordum kullanan var mı diye bununla korunamazsın dedi bu ilacı kullanırken hamile kalma şansı yüksek dedi. Bende ben korunmak istemiyorum zaten dedim 😂😂
Bence de sen korunma sana adet düzenleyici olarak vermiş zaten Kaldı ki ilaç doğum kontrol hapı değil adet düzenleyici sadece. Ben koruncam mecbur kist gözümü korkutuyor çünkü kist yüzünden sağ yumurtalığımı kaybettim zaten o yüzden riske atamıyorum😔

Bence de sen korunma sana adet düzenleyici olarak vermiş zaten Kaldı ki ilaç doğum kontrol hapı değil adet düzenleyici sadece. Ben koruncam mecbur kist gözümü korkutuyor çünkü kist yüzünden sağ yumurtalığımı kaybettim zaten o yüzden riske atamıyorum😔
Hımm anladım canm geçmiş olsun düzelir inşalalh korun o zaman aslında benim adetlerim düzenliydi düşük yapınca böyle oldu canım

Hımm anladım canm geçmiş olsun düzelir inşalalh korun o zaman aslında benim adetlerim düzenliydi düşük yapınca böyle oldu canım
Sağol canım Ya işte o anki düzensizliğin için vermiş benim adetim de hep düzenliydi hep standarttı ama kist bozdu düzeni inşallah şifa olur ikimize de 🙏

Kızlar bu ay jelimsi akıntım bir sefer dün çok az bir sefer peçeteye silerken geldi bir daha da olmadı, geçen ay iki sefer iki gün oldu jelimsi akıntım. iki gün önce adet olmuşum gibi çok sancım oldu belimede vurduydu baya ağırdı ama gerisi gelmedi gibi acaba bu ay çatlamadı mı anlamadım böyle bu durumu yaşayıp hamile olan var mı jelimsi akıntı olmadan normal akıntım var ama pedim ıslanıyor fikri olan var mı?

Kızlar bu ay jelimsi akıntım bir sefer dün çok az bir sefer peçeteye silerken geldi bir daha da olmadı, geçen ay iki sefer iki gün oldu jelimsi akıntım. iki gün önce adet olmuşum gibi çok sancım oldu belimede vurduydu baya ağırdı ama gerisi gelmedi gibi acaba bu ay çatlamadı mı anlamadım böyle bu durumu yaşayıp hamile olan var mı jelimsi akıntı olmadan normal akıntım var ama pedim ıslanıyor fikri olan var mı?
Benzer bir durum yaşadım bende. Jelimsi akıntı gördüğüm günler yumurtlama oldu sandım ama lh testi ile baktığımda 4 gün sonra gerçekleşti yumurtlama ve o gün jelimsi akıntı bir kez oldu onun haricinde su gibiydi.iç çamaşırı ıslatacak şekilde. Çatlama günü de krem gibiydi.☺️Senle bat günlerimiz aynı ya benzer şeyler yaşıyoruz

X