Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

İnşallah canım benim😍 senden , bebekheyecani bebekheyecani ndan, melisaa93 melisaa93 nden ve diğer arkadaşlarımdan da güzel haberleri bekliyorum inşallah 😍
İnşAllah İnşAllah 😍 doktorum bu ayı pas geçmemi söyledi bende ekstra bir şey yapmadım. ihtimal çok çok düşük ama bat günü yaklaştıkça bir heyecan kaplıyor içimi.hayırlısı artık 🤲🏻

Doktor sınırda dedi..zaten bu kürtajdan sonra bana doktorlar diyor bekleme tüp bebek yap...yaşdan dolayı diyorlar çocuk gelişmiyor..
Yok canım ya ne alakası var o zaman 30 dan sonra kimse normal yolla gebe kalamaz. Korkma olur inşallah. Çocugun gelişmemesini yaşına baglaması yanlış bence senide etkilemiş. Neden öyled dediki çocuk neden gelişmez kalitesiz yumurta kalitesiz sperm yada kromozal bızukluk olur ondan gelişmez düşük olur canım. O zaman benim 3 4 tane yumurtam var hiç ümit baglamayım mi yaşım da 34 olursada hep düşecek mi acaba

Yok canım ya ne alakası var o zaman 30 dan sonra kimse normal yolla gebe kalamaz. Korkma olur inşallah. Çocugun gelişmemesini yaşına baglaması yanlış bence senide etkilemiş. Neden öyled dediki çocuk neden gelişmez kalitesiz yumurta kalitesiz sperm yada kromozal bızukluk olur ondan gelişmez düşük olur canım. O zaman benim 3 4 tane yumurtam var hiç ümit baglamayım mi yaşım da 34 olursada hep düşecek mi acaba
Aslında bende ondan bu sözü deyen iki tane doktor var..onların yanına gitmeyi bıraktım.Hiç doktor demedi git genetik test yaptır..ben durmadım gitdim onuda yaptırdım ama çok şükür Allahıma temiz çıktı ikimizdede.yani bunu 20 yaşlarda olan kızlarımızda yaşıyor zaten eskilerde hep vardır çocuk gelişmesi..Ya kız tabi düşmeyecek..40 yaşlarda anne olan var..Ben bunu doktora diyorum..dediklerimi hazm edemiyorlar.

X