Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Tamam ama sen korkma korntizon salgılatma endişe korku bunlar tehlikeli şeyler sakin sakin bekleyelim yarın sabahı olur mu güzel olacak inşallah herşey
Evet canım doğru diyorsun korkmuyorum gayet sakinim ya eğer bebiş yoksa bile önümüzdeki yumurtlamaya güzel bir şekilde hazırlanacağım

Bendede 2 sene malesef bilseydim evlendiğim günden çocuk yapardım..sandımki hemen hamile kalıcam
Aynen ben ilk ay korundum sonra bıraktık zandediyorum yapınca hemen olcak ayy ben 5 6 ay çocuk istemiyorum dedim.rabbim işi işte sadece bir ay korunmuştuk oysa.2 yıl oldu tam ve farkettim ki çocuk istemeye başlayalı yaşımın geçtiğini anladım meğer ben kendimi hep 20 yaşımda sanıyormuşum

Amh kaçki sende?mfk ürünlerden kullan..ben en çok onun için kullanıyorum..kızlarda iyiliğe doğru değişiklik var
Bende 34 yaşındayım kızlar benşm ailede genetik erken menepoz fsh 19 küsürlerdeyi önce hayıt macunu kullanmıştım sonra mfk yı görümce onu kullandım ve şuan fsh 9 menepozluktan çıktım yani tavsiye ederim tabiki amh 0.68 onu yükseltme şansım ben yok ama olan yumurtalarım güçlenir inşallah

Amaan yaş ne ki rakam sadece Geçirdiğin mutlu günlerin çok olsun sağlık huzur dolu olsun

3 ay korundum ben sonrada her ay beklemiyordum deli gibi..bir uyandım dedim ben neyi bekliyorum..sonrada kullanmadığım kürler kalmadı..hep denemeler oldu.İşte banada 34 veren yok..Allah'tan o konuda şansım getirmiş..ama değerler malesef öyle demiyor

Ben toplam 5 ay mfk kullanıyorum son aldığimıda kullanıcam ve bu kadar birde almıcam..Birde benim eşimde kullanıyor..mecbur çünkü çocuk çok istiyor..ondan yeterince para çıktı bizde.Alsam bir tek adendo Athena alırım.Ben hormon vericem çok merak ediyorum nasıl çıkıcak..6 ay vermiyorum

Ver bakalım canım faydası olmuştur inşallah athena bende alacam bakalım senin kaç amh canım

Amh kaçki sende?mfk ürünlerden kullan..ben en çok onun için kullanıyorum..kızlarda iyiliğe doğru değişiklik var
Daha hiç ölçtürmedim bu sefer gideceğim galiba eşimi ikna edersem, mfk.da hangi ürünleri kullanıyorsunuz? Çok çeşit var onda ya anlamadım gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…