Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızlar durum bakalım yaş 34 mayısta 35..siz öyle yazınca kendimi camdan atmak istiyorumsanırım ilk çocuk isteyen ve yaşı sınırda olan benim aranızda

Bende kullanıyorum canım eş paketi ek olarak adendo aldım ona hamile kalırsam başlıcam inşallah. Bende pozitif gibi günede birer defa kullanıyorum canım isterse iki defa içşyorum biterse yine alacam benim yumurtalrım zayıf çünkü

Ah kuzum ne güzeldir o his çok iyi bilirim. Rabbim bu sitede bunun için yanan tutuşan annelere de nasip etsin... Kimseyi mahrum bırakmasın kurban olduğum...

Bende 4 aydır doktora düzenli gidiyorum bu ay son bi daha gitmiycem diyorum sonra bakıyorum ki doktordayım
Bende iki ay önce gittimdi klomen catlatma uyguladı kist olunca iki adet sonra gel demişti tamm gideyim diyorm o ay geliyor hadi bu ayda geçsin oyle gideym diyorum bakalm artk

Sende son durum nedir ? Veriyor muyum testleri? Geliyor musun topikime Bak yer ayarla dediniz ayarladım. Manzaralı havadar, önü açık

İlk doktoeumun öğrencisi. Kanım da kaynadı güzel bilgilendirdi tane tane. Önder Başeğmez canım Güzelyalı Kadın Doğumda
Anladım canım bende universalda muzaffer şengüle gittim düşük olan gebelligimde. Şimdi gittigim doktor yaşam tıpta oda dogumu güzel yalıda yaptırıyor

Kuzum mfk iyi demişsin doktora..bu defa bende söylicem doktora mfk..dolab dolu ilaçlarla..haberi olsun neler kullanıyoruz.İn şa Allah kalb atışınıda duyarsın canım

Sende son durum nedir ? Veriyor muyum testleri? Geliyor musun topikime Bak yer ayarla dediniz ayarladım. Manzaralı havadar, önü açık
Canım kanamamın kesilmesi için doktor ilaç verdi 4 gün oldu kullanıyırum kesildş kanamam ama bu ilacı kullanırlen korunmam gerek mi sormadım doktora çarşamba kontrole çagırdı o zamana kafar korunacam galiba ilacım bu

Eklentiler

• B361A1D7-9504-41C4-BF27-170E3EA705D4.jpeg
    103,8 KB · Görüntüleme: 27
İnşallah kız allah mı söyletti ama benim adet yeni bitti birdaha ne zaman olurum belli degil yetişememki senin topige. Agustos annelerinde isen olur belki.sanki seni temmuz annelerinde gördüm

Estradiol etken maddesi yasminde de vardı. Galiba doğum kontrol hapı bu. 21 gün baksana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…