Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Aşko ozlemisim kız seni
Ben ve endişe yok korku yok kortizon yok sözlerimizde özlemişmisin kızzz bende özlüyorum ama gebelik zormuş be annem yaaa baksana bulantılar ve diğer herşey kendime gelemiyorum kolay kolay meşeli günleri başlasın artık.bu arada kız benim karnım çıkmaya başladı valla erken mi 4. Aya giriyoruz

2 ay güzel bir süre. Fodega ve minera yaklaşık ağustostan bu yana kullanıyorum. Ara ara sigara etkileri azalsın diye antox unu da kullandım. Adalis ve advictor çok güzel iştah kapatıyor kullandım. Hatta yeniden Alsam mı diyorum çünkü gereksiz istahliyim.simdi adendo sunu da kullanıyorum. Progestan ile beraber devam etmeyi düşünüyorum ona da
Ne kadardır kullanıyorsun ben bunlara ek panecae kullaniyorm 2 aydr flan

Analık kolay olsa adı analık olur muydu bebeğim az kaldı sabret lale devrine gireceksin 5. ayda. Ben hiçbirinde bulantı yasamadigim için nedir inan hiç bilmem ama dana gibi olurum yemekten ben senin kaldığın yerden şitreş yok deyip duruyorum grup beni bilir karnın artık çıkar yakında hareketler de hissedilir işte sonrası efsaane

Bir tarafınız olmayan her ay doktora gitmeliyim diğer tarafınız acaba bu aydami denesem sonraki aymi gitsem dediğiniz oluyor mu bende çok oluyorda
Bende 4 aydır doktora düzenli gidiyorum bu ay son bi daha gitmiycem diyorum sonra bakıyorum ki doktordayım

Minera da fodega da 60 tablet.. ben günde bir aliyorum 2 ay gidiyor aslında içeriğine göre eder bir fiyat , sen bilirsin kuzu, doktor da yazabilir muadillerini
Sağol kuzum bilgilendirme için. Bir sorum daha olacak kayganlaştırıcıyı kullanan sen miydin acaba? Birgebeningünlüğü olanı? Bu ay da olmayınca araştırmaya başladım herşeyi

İyi canım çom şükür karından baktıysa net görememesi normal bende vajinal bakmıştı. Saglıkla ilerler inşalalh canım daha çok küçük haftası cumaya bebegide görürsün büyük ihtimal hangi doktora gittin canım

Bende ağustos Eylül kullandm ara oda sonra hiç ara vermeden hemen doktora gittim klomen catlatma uyguladı kist oluştu o arada kullanmadm takviyeleri şimdi 15 20 gundr kullaniyorm tekrar hatt fodega bitti alsammi yoksa başka bi folik asitmi alsam bilemedm

İlk doktoeumun öğrencisi. Kanım da kaynadı güzel bilgilendirdi tane tane. Önder Başeğmez canım Güzelyalı Kadın Doğumda

Bir tarafınız olmayan her ay doktora gitmeliyim diğer tarafınız acaba bu aydami denesem sonraki aymi gitsem dediğiniz oluyor mu bende çok oluyorda
Ben de her ay öyleyim. İlk lekeyi görünce kesin gidecem bu ay bir sorun varsa erken bilelim diyorum, sonra neyse bu ay da deneyelim olmazsa bir sonraki ay gideriz hep aynı

Kız bir kere hissettik 2 gün önce aklımız çıktı görmemişin çocuğu olmuş misali hahahah çok fena komiktik.Lale devrine bir gireyim yaaa keyif çatmak istiyorum.öyle çok bulantım oluyor ki günümm gecem karmaşık.ama şitreeşşş yooookkk yasaaaak hep yasaaak

Fodega gayet yeterli bence ben çok beğeniyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…