Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

İnşallah en hayırlı zamanda sağlıkla gelsin ama üzülüyor insan ya. Herkesten duyuyordum ama yaşadıkça zor olduğunu anlıyor insan. Ben yine 4 aydır uğraşıyorum. Allahım bebek isteyen hayırlı anne baba olacak herkese en kısa sürede nasip etsin inş. Üzülünce de kendimi kötü hissediyorum yıllardır olmayan hiç olmayan var bekle diye. Ama gönül anlamıyor ki. Hiç çocuğum yok henüz. Eşim 40 yaşında ben 32.. bir yandan artık olsun diyorum. Bir yandam sabret filan işte.. off bu ay çok umutluydum be

Bendede ilk canımAllah'tan hayırlısını isticez canım..bizim evlerdende çocuk sesi gelsin
İnşallah kuzum amin.. Ben kendime her dua ettiğimde tüm gruba tüm bekleyenlere ediyorum zaten. Buradan da tanıdıkça birbirimize dua ettikçe inşallah rabbim duyuyor, hepimiz en hayırlı zamanda kavuşalım bebek seslerine

Amin canım.Tabi hiç bir zaman bir tek kendime dua etmedim..hele birde bu çocuk konusunda..hep dedim hickimsenin elini boş bırakmasın..evlerden çocuk sesleri gelsin..sağlam saleh hayırlı çocuklar.

Bende öyleyim 2 3 gün önce leke geliyor cok moral bozucu ve benimde 28 Kasım da doğum günümdu gecen ay olsaydi ben dogum günümde öğrenecektim esimin dogum gününde doğacaktı filan hayaller güzel işte ama nasipten oteyede gidilmiyor vardır bir zamanı elbet icini ferah tut

Gittim kuzum. Karindan bakti. Keseyi gördüm ben net, ama hoca net göremediğini söyledi. Yine de 4.4 mm ölçtü. Haftası küçük oldugundan da olabilir, düşük ihtimali de olabilir, biz her ihtimale karşı fitil yazalım dedi. Adendoya da başladım. Kullandığım vitaminleri gösterdim Mfk nin. Bu da yeni yeni çıktı piyasaya çok karşılaşır olduk dedi. Aslında bayadir var hocam dedim. Kullanabilirsiniz temiz içeriği dedi.Saglik ocağında gebe oldugumu anlayınca gebeler için detaylı kan baktirmisti aile hekimi. İyi ki baktirmis hepsine tek tek baktı güzel dedi. Kan istemedi. Cumaya yeniden bakmak istedi. İlk bir ay böyle fitili atın sabah akşam dedi. İlk ay ilişki de yasak dedi. Kahve günde bir fincan, çay az ve açık iceceksiniz suyu ihmal etmeyin dedi. Kalp atışı Aralık 20 si gibi ancak alırız dedi. Geldik işte kuzum. Cuma 4.5-5 gibi yine gidecegim.
pozitifbiri canım naptın gittin mi doktora

Sağlıkla gelsin işallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…