Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Yaaaaa ben senin duygularını yerim canım benim hepimiz bu duyguları paylaşmak için burdayız ne kafa şişirmesi Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin çok dua et bize de nasip olsun

O terör bitmiyor canım bak benim iki oğlum var hamdolsun şimdi hamileyim her duyan inşallah kızdır , kızdır o , bari bu kız olsun, ya bu da erkek olursa diye diye yemin ederim kız çocuktan soğudum ya
Evet şuan bende ayni konumdayim oldumu olmadi mi sormalarindan biktim

Evet bunu yerleşme düşüşü olarak yorumlayabiliriz çünkü çizgide ff luteal dip diye aratırsan daha çok örnek bulursun ben yine de görsel ekliyorum
Ama bak mesela geçen ayki tablom bu. testim pozitif çıkmıştı ama yerleşme düşüşü kapak çizgisinin altında değil canım? @Deepblues

Eklentiler

• Screenshot_2022-12-03-13-03-21-264_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 40
Evet canım var tebrik ederim git gide koyulaşır inşallah

Yaaa canım anlıyorum seni..benimki 6 haftalıkken idi ben hala kendime gelemiyorum .hatda yine gebe olursam o korku hep benimle olucak malesef..ama o kadar mutluydum ona hamile kalarken..Sana ne kadar desem stres yapma ama yapıcaksın..Allahın izniyle çok güzel ilerler canım..bizleride unutma

Yani normal değer aralıklarında cıkan değer rezerv icin amh bakılması gerekirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…