Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Tamam canım bende ederim o zaman iyi ya

Bişey çıkmadı yaptım ama. Adet belirtim de yok. Çok ağrılı geçiyo normalde benim sadece sol kasığımda sızlama var. O zaten yumurtlamadan beri geçmedi
Bence döllendi o yumurta ya hic umut vermek istemiyorum ama tutamıyorum kendimi aynıları bende olduğu icin Allahım insallah vardır

İşte buuuu maaşAllah size çok çok sevindim canım yaaa sağlıkla mutlulukla kucağına alırsın inşAllah
Amin kuzum benim Allah razı olsun inşallah , hemen fakülteki doktora yazdım pazartesi gideceğim yanına kan pıhtılaşma problemim için kan cıvıtıcı hap ekstra takviye vs varsa onları konuşacağız dualarında unutma beni Aynı şekilde sende dualarımdasın Rabbim o kaybettiğimiz yavrularımıza sağlıklı sıhhatli kardeşler nasip etsin inşallah seninde en yakın zamanda haberlerini bekliyorum takibindeyim bak

Her zaman dualarımdasınız canım benim ay vallahi o kadar sevindim ki sanki kendi testimi gördüm gibi çok şükür Allah’ım çok şükür İsteyen herkese de tez zamanda hayırla nasip olur inşAllah doktora gidince de haber et canım Fakültede hangi doktora gidiyorsun canım söylemiştin de kaybettim mesajı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…