Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ay ne güzel o zaman ben hamile kalsam da belirtileri anlayamam çünkü regli öncesi bel bacak ağrısı gogus agrisi mide bulantısı koku hassasiyeti herseyi yaşıyorum masallah eskiden hiç anlamazdım bende reglimi digum kontrol hapindan sonra böyle oldum o zaman sen vücudundaki değişikliği anlarsın kolaylikla

T TASUU bebişim sen mesajları baştan sona okuyup beğeniyor musun hiç sesin de çıkmıyor
Evet okuduğum belli olsun diye, bir ifade bırakmaya çalışıyorum. Bugün yoğundum gündüz okuyamadım. Baya da birikmiş mesajlar. Başladım okumaya ama oğlan ateşlendi onunla ilgileniyorum
Sondan devam ederim inşallah

Bende ara kana olunca kendimi onunla frenledim bu ay aslında böyle düşünüp tersi olursa çok sevinicem

Canım bende iki aydır kullanıyorum doktor kullan dedı bide clomifen kullandım adetliyken değerlerine bakmadım daha Enson hepsi iyi demişti doktor bitince birşey olmazsa bidaha gel dedi

Aynen en matıklısı bana da haber verirsin canım

Kız seni yerim he valla bazen bi his geliyor böyle telefonla hani heyecanla bi arkadaşını ararsın ya bişey anlatmak için öyle
Bir mukabele canım benim hislerimiz karşılıklı birini tanımak için yüzyüze gelmeye bile gerek kalmadan gönül bağı olayına çok inanırım en yakınındakiler şuradaki ortamı veremiyor o kadar aynı dili konuşuyoruz ki bu çok kıymetli

4 5 gün önce leke hafif mide bulantisi bel ağrısı karın ağrısı olduğu için bnde çok anlamicam sanirm

Değişiklik bir olsa da anlasam ah ahh :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…