Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Sorarım canım.İn şa Allah sen olumlu sonuç alırsinHsg ben anestezi çektirdim o kadar korkakım..ağrım çok oluyor.Cocuk için mecbur sabr edicem.

O şu demek sen hiç ellemeden bile göğüs ucu kahve rengi değişik bir şişlik beliriyor ve kahve yerlerinde sanki kabarcıklar belirginleşiyor. Sütyen takarken çıkarırken çok sızlıyor ve ucuna dokununca bile için sızlıyor. Geriliyor sanki göğüsler benim öyle olmuştu. Son olarak kahve yerin eğer açık renkte ise daha iyi anlarsın resmen rengi ton atıyor koyuya doğru

Ben de çok arada kaldım korunma konusunda ya benim kist derdinden ötürü ama
Ben senin yerinde olsam korunmam
Cyclo proxnova kullananlar yardım mı ne dşye bir başlık var burda orayı oku istersen çoğu kişi korunmamış tam tersine gebeliğe yardım diye vermiş doktorları ve bazıları da gebe kalmış bi oku istersen bak
Ben de korunmuycam bi tarafım diyo şimdiye kadar olmadı olmadı gelcek bu aya mı çatacak bu aya denk gelse de Allah tan derim zaten
Aman ne biliim

O kadar hassas değil ya sanki benimli elliyorum valla. Ayy resmini çekip saklasam mı arada karşılaştırırım :)

Okudum canım araştırdım kimisine doktor korunma demiş kimisine korun demiş anlamadım hamile kalanda varmış bu ilaçla benim sıkıntı büyük yumurtaların çok az dedi acaba olanlar büyüsün gelişsin diyedemi verdiki çarşamba günü kontrole çagırdı olmazsa o güne kadar ilişki yaşamam sorarım kafam rahat eder sanada bilgi veririm canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…