Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ne demek canım 😊 merak ettiğin bişey olursa sor mutlaka. İki yıl korunmasiz olmasına rağmen hiç gebe kalamadim. Hsg de çektirmistim. Belirli bi sıkıntım yok ama rahim darlığı kafamı karıştırdı aşılama günü öğrendim. Acaba hep var olan bişey miydi soracağım doktora. Bu arada ben de muayene zamanı kendimi çok kasıyorum kısmı vajinismus var dedi ama sanmıyorum
Sorarım canım.İn şa Allah sen olumlu sonuç alırsin🙌🏻Hsg ben anestezi çektirdim o kadar korkakım..ağrım çok oluyor.Cocuk için mecbur sabr edicem.

Kızlar saflığımı maruz görün de bu göğüslerde hassasiyet nasıl oluyor🤣 kendini dinliyorum diye midir nedir var sanki bugün :) Kaç aydır hiç hissetmedim ama sanki bugün bir dolu gibiler. Arada yoklamak için elliyorum bağri bir şey hissetmiyorum ama dolular. Dokununca ucunun etrafındaki minik minik noktalar kabarık kabarık oluyor. Ben mi yoruyorum böyle belli belirsiz mi oluyor yoksa "hassas olsa bariz net direk kesin anlarsın" mı dersiniz :):)
O şu demek sen hiç ellemeden bile göğüs ucu kahve rengi değişik bir şişlik beliriyor ve kahve yerlerinde sanki kabarcıklar belirginleşiyor. Sütyen takarken çıkarırken çok sızlıyor ve ucuna dokununca bile için sızlıyor. Geriliyor sanki göğüsler benim öyle olmuştu. Son olarak kahve yerin eğer açık renkte ise daha iyi anlarsın resmen rengi ton atıyor koyuya doğru 😍🙆🏼‍♀️

Başladım canım 3 gün oldu bugün benim zaten iştahım 1 aydır açık canım 😂😂vitamin takviyeleei kullanıyorum mfk nın. Bende aşırı kasık agrısı yapıyor sag tarafım çok agrıyır bende buraya soracaktım kasık agrısı yaşıyan var mı diye kanamam kesildi çok şükür ama korunsam mı korunmasam mı bu ilaçla bilemedim sence canım napim 🥺🥺
Ben de çok arada kaldım korunma konusunda ya benim kist derdinden ötürü ama
Ben senin yerinde olsam korunmam
Cyclo proxnova kullananlar yardım mı ne dşye bir başlık var burda orayı oku istersen çoğu kişi korunmamış tam tersine gebeliğe yardım diye vermiş doktorları ve bazıları da gebe kalmış bi oku istersen bak
Ben de korunmuycam bi tarafım diyo şimdiye kadar olmadı olmadı gelcek bu aya mı çatacak 😂😂 bu aya denk gelse de Allah tan derim zaten
Aman ne biliim 😏

O şu demek sen hiç ellemeden bile göğüs ucu kahve rengi değişik bir şişlik beliriyor ve kahve yerlerinde sanki kabarcıklar belirginleşiyor. Sütyen takarken çıkarırken çok sızlıyor ve ucuna dokununca bile için sızlıyor. Geriliyor sanki göğüsler benim öyle olmuştu. Son olarak kahve yerin eğer açık renkte ise daha iyi anlarsın resmen rengi ton atıyor koyuya doğru 😍🙆🏼‍♀️
O kadar hassas değil ya sanki benimli elliyorum valla. Ayy resmini çekip saklasam mı arada karşılaştırırım :)

Ben de çok arada kaldım korunma konusunda ya benim kist derdinden ötürü ama
Ben senin yerinde olsam korunmam
Cyclo proxnova kullananlar yardım mı ne dşye bir başlık var burda orayı oku istersen çoğu kişi korunmamış tam tersine gebeliğe yardım diye vermiş doktorları ve bazıları da gebe kalmış bi oku istersen bak
Ben de korunmuycam bi tarafım diyo şimdiye kadar olmadı olmadı gelcek bu aya mı çatacak 😂😂 bu aya denk gelse de Allah tan derim zaten
Aman ne biliim 😏
Okudum canım araştırdım kimisine doktor korunma demiş kimisine korun demiş anlamadım hamile kalanda varmış bu ilaçla benim sıkıntı büyük yumurtaların çok az dedi acaba olanlar büyüsün gelişsin diyedemi verdiki çarşamba günü kontrole çagırdı olmazsa o güne kadar ilişki yaşamam sorarım kafam rahat eder sanada bilgi veririm canım 🥰🥰

X