Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Canım geniz eti vardı yazın ameliyat oldu. Hem de aşırı alerjik bir çocuk. Şimdi akşam yine ateşi yükseldi uyudu bir öksürük başladı anlatamam uyuyamıyor öksürükten😢 artık ne yapacağımı şaşırdım😔😔😔
Alerjik çocuk zor, sen elinden geleni yapiyorsun 3. dozdan sonra rahatlar canım, biraz daha sabır, annelik böyle ister istemez üzülüyorsun ama güçlü olursan çocuğun da iyi olur 🙏🌸

Canım bugün doktora gittik tekrar çok moralim bozuk😔 doktor oğlumun iki kulağına da baktı. Çok enfeksiyon olmuş dedi hatta sıvı birikmiş. Bu enfeksiyon bitmeden ateş asla bitmez dedi. Ben damardan tedavisini vereceğim dedi 5 adet iğne günde bir tane yapılacak dedi bittiği günün ertesi günü kulak burun boğaz doktoruna kontrole gitmelisiniz dedi. Çünkü bunu iğne bile geçirmeyebilir dedi😔😔😔 orda kulağına kamera ile bakarlar hala varsa sıvı hafif anestezi ile uyutulur kulağa tüp takılır o tüp sıvıyı boşaltır dedi 😔 ya çok modum düştü moralim bozuldu yavrum ne acılar çekti inşallah fazlasını çekmez ne olur dua edin hepiniz 😔😔😔 @pozitifbiri Papatyamaviss Papatyamaviss @TASUU @Deepblues
Kuzum bızım Ocak annelerinden olgunun grubundan bu ameliyatı olan. Var çok zor bı süreç degıl Rabbım yardım etsın bebeler hasta oldumu zor ya amann

Bende aşırı akıntı, ıslaklık hissi ama yok ıslaklık ve aşırı göğüslerim de ağrı var meme ucunda hafif koyuluk var ama çocuk istiyorum diye psikolojik mi bilmiyorum gebelik belirtisi mi onu da bilmiyorum olursa ilk olucak karnımın ortasında bir ağrı var
Adetine ne kadar kaldı

Bende aşırı akıntı, ıslaklık hissi ama yok ıslaklık ve aşırı göğüslerim de ağrı var meme ucunda hafif koyuluk var ama çocuk istiyorum diye psikolojik mi bilmiyorum gebelik belirtisi mi onu da bilmiyorum olursa ilk olucak karnımın ortasında bir ağrı var
Psikolojik olabilir iki yıldır her ay aynı belirtileri yaşıyorum 😂😂😂

X