Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Benim regl'de de bir şey olmuyor işte. Hiç bir belirtim olmuyor hatta. Olduktan sonra yoğun günde karnım ağrıyor öncesinde bir şey yok.
Hiç çocuğum da yok ondan hamilelik belirtilerini de bilmiyorum. Allah'tan bu forum var da bir şeyler öğreniyorum sizlerden. Sağolun hepiniz 🙏
Ay ne güzel o zaman ben hamile kalsam da belirtileri anlayamam çünkü regli öncesi bel bacak ağrısı gogus agrisi mide bulantısı koku hassasiyeti herseyi yaşıyorum masallah eskiden hiç anlamazdım bende reglimi digum kontrol hapindan sonra böyle oldum 😊 o zaman sen vücudundaki değişikliği anlarsın kolaylikla

T TASUU bebişim sen mesajları baştan sona okuyup beğeniyor musun hiç sesin de çıkmıyor 😊
Evet okuduğum belli olsun diye, bir ifade bırakmaya çalışıyorum. Bugün yoğundum gündüz okuyamadım. Baya da birikmiş mesajlar. Başladım okumaya ama oğlan ateşlendi onunla ilgileniyorum 😔
Sondan devam ederim inşallah

Benim de 4 ay oldu öğrenemedim :) Her ay bir sonraki ay belirti olmazsa bat'ı bekleyecem diyorum yine bir bahane çıkıyor erken yapıp hüsran :) Bu ay çok erken (8de) yaptığım için cezalıyım bat'ı bekleyecem inşallah 🙏
Bende ara kana olunca kendimi onunla frenledim bu ay aslında böyle düşünüp tersi olursa çok sevinicem 😍🤩

Kızlar folik asit hergün alıyor musunuz kaç aydır kullanıyorsunuz ben gebelik düşündüğümden beri nisandan beri 9 aydır içiyorum bu ara baktım >22 çıktı siz değerlerinizi biliyormusunuz be bilim fazlası da zarar vermez mi doktora yazdım oda içmeye devam et dedi ama tuhaf geldi bana
Canım bende iki aydır kullanıyorum doktor kullan dedı bide clomifen kullandım adetliyken değerlerine bakmadım daha Enson hepsi iyi demişti doktor bitince birşey olmazsa bidaha gel dedi

Okudum canım araştırdım kimisine doktor korunma demiş kimisine korun demiş anlamadım hamile kalanda varmış bu ilaçla benim sıkıntı büyük yumurtaların çok az dedi acaba olanlar büyüsün gelişsin diyedemi verdiki çarşamba günü kontrole çagırdı olmazsa o güne kadar ilişki yaşamam sorarım kafam rahat eder sanada bilgi veririm canım 🥰🥰
Aynen en matıklısı bana da haber verirsin canım 😍🌺

Kız seni yerim he 😘 valla bazen bi his geliyor böyle telefonla hani heyecanla bi arkadaşını ararsın ya bişey anlatmak için öyle ❤️
Bir mukabele canım benim hislerimiz karşılıklı birini tanımak için yüzyüze gelmeye bile gerek kalmadan gönül bağı olayına çok inanırım en yakınındakiler şuradaki ortamı veremiyor o kadar aynı dili konuşuyoruz ki bu çok kıymetli 🤗

Ay ne güzel o zaman ben hamile kalsam da belirtileri anlayamam çünkü regli öncesi bel bacak ağrısı gogus agrisi mide bulantısı koku hassasiyeti herseyi yaşıyorum masallah eskiden hiç anlamazdım bende reglimi digum kontrol hapindan sonra böyle oldum 😊 o zaman sen vücudundaki değişikliği anlarsın kolaylikla
4 5 gün önce leke hafif mide bulantisi bel ağrısı karın ağrısı olduğu için bnde çok anlamicam sanirm 😊

Değişiklik bir olsa da anlasam ah ahh :)

X