Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kuzum ben hemen heveslendirmek istemem ama hamile kaldığımda mayıs ayında aynı o şekilde akıntı geliyordu ayy gülsün yüzümüz inşallah bir belirtidir 😍🤲🤗
Ayyyyy ölcem şimdi heyecandan zıplıycam ofiste 💃💃 ama deli bu diye işten atarlar diye korkuyorum 🤣🤣

O hiç belli olmaz mayısta hamile kaldım adet öncesi bembeyazdı sonra adetim geçtikten 5 gün sonra falan yapmıştım uçuk renkte bir çizgi çıkmıştı. Belki geç döllenme olur umut hep var olsun 🤲😍

İnşallah canım ya hayırlısı artık 🥰

Ay canım benim inşallah dediğin gibi olur hepimize nasip olsun her çift çizgi atana kendim kadar seviniyorum bizi en iyi buradaki kızçeler anlarız 🤗❤ haziran ki düşüğümde geç döllenme olmuştu. Ama hiç ovülasyon testini çift görmedim o yüzden imkan vermedim bu ay 🙆🏼‍♀️🤗💋💋
Demekki geç yumurtlama oldu canım senğn görmedigin zamanda yani 😂😂😂

Yarın ben ilk doktor kontrolune gidicem teyzeleri :) 4+4 oluyor Allahın izniyle. HEpinize hep dua ediyorum inanın ki :dua:
Hadi güZel haberlerle gel canısı benide dualarından hiç eksik etme canım yumurtalarım çok çok azmış tutmazsa bitmek üzere ama ben ümidimi kesmicem bebişi görürsen resmini bekleriz annesi 🤗

Valla bu konuda ben çok kötüyüm o yüzden hiç yorum yapmıyorum 🤦bundan 9 ay önce reglim 10 gün gecikti ilk defa başima geldi şimdiye kadar test yaptım 2-3 kez hep yok Dedim yani ben koyu diğer çizgi ile aynı çizgiyi bekledim hep ve yok dedim (tecrübesiz olunca ben 🤭😅) ama şimdi buraya atılan testlere bakıyorum pozitif dediklerinde ikinci çizgi silik ve o zaman ben bu ikinci çizgiyi hep görmüştüm 🤦 10 gün sonra regl oldum o zaman anlam veremememistim ama şimdi bakıyorum da kimyasal geçirmişim hiç haberim yok 😑
Bendede hayatımda ilk defa gecikme yaşadım o da 17 gün oldu..sabah öglen test yapıyordum..kaset testleri kuruma çizgi gösteriyordu ama ben 2 defa kandan verdim neqatif çıkıyordu..resmen adet olayım diye dua ediyordum..

X