Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Yarın olmam gerekirken 26 kasımda oldum adet canım ama adet gibi değildi ay kafam iyice karıştı ben ne yaşıyorum bu ay hiç bir belirtide yok ki dün biraz kasıkta sızı ve batma vardı ama adet gibi birşey yaşadım bende erken yumurtlama sızısı diye düşündüm aslında 🤷🏼‍♀️
Adetten hemen önce hamile kalmış olabilirsin canım yerleşme kanaması olmuştur yerleşme kanaması az az 6 gün süren bile varmış yani geç döllenme olmuş olur öyleyse ilerleyen günlere dahada belli olur canım hamileysen çok çok sevinemk için şuracıkta bekliyorum 🤗🤗🤗

Ben ikna olmuyorum olduğuma adet gördüm nasıl olur 🤔 yaktınız beynimi benim siz bugün 😅😅 3 gündür falan sabahları çok belimin ortası dökülüyor resmen ama ben üşüttüm herhalde diyorum birde 2 gündür yumurtlama gibi kasıklarımda sızı var 🙆🏼‍♀️
yavrum yoğun kanamam olmamış ama yerleşme olabilirden çıktık zaten bu yola dur bakalım için rahat etcekse yine tekrarlarsın ama ben gördüm yani.

Valla bu konuda ben çok kötüyüm o yüzden hiç yorum yapmıyorum 🤦bundan 9 ay önce reglim 10 gün gecikti ilk defa başima geldi şimdiye kadar test yaptım 2-3 kez hep yok Dedim yani ben koyu diğer çizgi ile aynı çizgiyi bekledim hep ve yok dedim (tecrübesiz olunca ben 🤭😅) ama şimdi buraya atılan testlere bakıyorum pozitif dediklerinde ikinci çizgi silik ve o zaman ben bu ikinci çizgiyi hep görmüştüm 🤦 10 gün sonra regl oldum o zaman anlam veremememistim ama şimdi bakıyorum da kimyasal geçirmişim hiç haberim yok 😑
Bende haziranda düşük yaptım canım o zamandan beri doktor korunma hiç dedi ve hala vücut kendine gelmedi adetim ilk 3 ay sapıtmıştı sonra düzene girdi derken bu ay tekrar sapıtmış bir adet süreci gördüm o yüzden hemen heves etmek istemiyorum olursa ama sürprizin alasını yaşıcam 🥲😇

Bende haziranda düşük yaptım canım o zamandan beri doktor korunma hiç dedi ve hala vücut kendine gelmedi adetim ilk 3 ay sapıtmıştı sonra düzene girdi derken bu ay tekrar sapıtmış bir adet süreci gördüm o yüzden hemen heves etmek istemiyorum olursa ama sürprizin alasını yaşıcam 🥲😇
Allah gönlüne göre versin canım benim.

Adetten hemen önce hamile kalmış olabilirsin canım yerleşme kanaması olmuştur yerleşme kanaması az az 6 gün süren bile varmış yani geç döllenme olmuş olur öyleyse ilerleyen günlere dahada belli olur canım hamileysen çok çok sevinemk için şuracıkta bekliyorum 🤗🤗🤗
Ay canım benim inşallah dediğin gibi olur hepimize nasip olsun her çift çizgi atana kendim kadar seviniyorum bizi en iyi buradaki kızçeler anlarız 🤗❤ haziran ki düşüğümde geç döllenme olmuştu. Ama hiç ovülasyon testini çift görmedim o yüzden imkan vermedim bu ay 🙆🏼‍♀️🤗💋💋

Eklentiler

• Screenshot_2022-12-02-10-37-54-475_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2022-12-02-10-37-54-475_com.whatsapp.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar şimdi tuvaletten geldim. Çok değişik bir akıntım oldu. Kendim de şaşırdım. Açık beyaz bir akıntı resmen aktı. Ne ki bu. Yaşayan var mı böyle bişey. Hani ilişkiden sonra tuvalete gidersin de su gibi akar ya sperm geri onun gibiydi. Ama beyazdı. Peçeteye de geldi. Krem gibi mi diyim. Nasıl tarif edeyim onu da bulamadım. Biraz açık yazdım kusura bakmayın 🙈

Hani salı yapmıştım negatifti de çarşamba silik çıktı demiştim. hah işte o çarşamba benden de öyle löp diye akıntı düşmüştü wc de :) hadi inşallah vardır. Ama daha önceki seferlerde adet geldiğinde de adetten bikaç gün önce aynısını görmüştüm.
Kızlar şimdi tuvaletten geldim. Çok değişik bir akıntım oldu. Kendim de şaşırdım. Açık beyaz bir akıntı resmen aktı. Ne ki bu. Yaşayan var mı böyle bişey. Hani ilişkiden sonra tuvalete gidersin de su gibi akar ya sperm geri onun gibiydi. Ama beyazdı. Peçeteye de geldi. Krem gibi mi diyim. Nasıl tarif edeyim onu da bulamadım. Biraz açık yazdım kusura bakmayın 🙈

Hani salı yapmıştım negatifti de çarşamba silik çıktı demiştim. hah işte o çarşamba benden de öyle löp diye akıntı düşmüştü wc de :) hadi inşallah vardır. Ama daha önceki seferlerde adet geldiğinde de adetten bikaç gün önce aynısını görmüştüm.
Ayyyyy ağzın bal yesin kız senin ❤️ Allah ım nolur öyle olsun testler hep negatif ama bilmiyorum 😍 ben ilk defa gördüm diyorum ya kendim de şaşırdım.

Kuzum ben hemen heveslendirmek istemem ama hamile kaldığımda mayıs ayında aynı o şekilde akıntı geliyordu ayy gülsün yüzümüz inşallah bir belirtidir 😍🤲🤗

X