Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

ben yumurtlama sonrası 10. gün yüzümde allanma pullanma oldu ve külotum hep ıslaktı terliyordum. meme agrılarım da geçmeyince umutsuzca bir test yaptım işte silikti şok olmuştum :)
Benim de geçen geç ölçtüm ama yumurtlamadan. Soruna başlamıştım.çok terliyordum ateş basıyordu geceleri üstümü değiştiriyordum hep ateşimde yüksekti ıslaktım ama bat günü dediğin gibi birden ateşim düştü 2 saate adetim geldi. Acaba dedim sonra bu kadar ateş basması normal gelmemişti testte yapmadım hiç acaba tutunamadımı dedim ama tabi öyle kesinlik olmadığı için öylesine bir düşünce bu

Anladım canım teşekkür ederim bende ilk defa böyle şiddetli oldu ondan bi korktum. Bende de bel ağrısı da var dediğin gibi. Peki yumurtlama mı olmuştur yoksa çatlamış mıdır bile böyle olunca
Rica ederim Canım benim çatladıgı gün yoğun Bi yumurta akı gibi seffaf akıntım oluyor ondan anlıyorum yumurtlayınca kasık agrısı regli gibi bel agrısı sonrasında catlayınca seffaf akıntı bazı aylar cok oluyor akıntı adete yakın bile oluyor bazen bazende az oluyor nasip oluncada tutuyor işte hangi maçta gol bizim olursa

Geçmiş olsun canım inşallah en kısa zamanda toparlanırsın

Çok sağol canım o zaman çatlamak üzere benimkide. Hakkımız da hayırlısı olsun. İnşallah tez zamanda gol olur diyelim o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…