Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kuzum adet olacağım aylarda genelde iki gün öncesi bi düşer, atıyorum 36.7 yse, 36.5 e veya 36.4 e düşer. Adet günü de 36.30 veya 36.20 görürüm ve adet gelir. Genellikle 2 gün öncesi düşer yani

bebekheyecani ama sen ölçmeye devam et ki ateşin adet günü çat diye düşüyor mu, kaç derece ateşle adet görüyorsun bunları bi görelim. İnşallah gerek kalmadan öğrenirsin hamileliğini

Kuzum adet olacağım aylarda genelde iki gün öncesi bi düşer, atıyorum 36.7 yse, 36.5 e veya 36.4 e düşer. Adet günü de 36.30 veya 36.20 görürüm ve adet gelir. Genellikle 2 gün öncesi düşer yani
ben o zaman en geç 3 ünde olcaksam bile bugün düşmesi lazımdı belki de.ama henüz standart.

canım çok geçmiş olsun bir an önce atlatırsın, iyileşirsin inşallah

3 ünde olacaksan yarın düşmeye başlar. Ama bak tekrar söylüyorum bu düşme şekli benim grafiğime ait. Belki senin bat günü bir anda düşer, belki benimki gibi yavaş yavaş düşer. Belki yumurtlaman geç olmuştur adetin bikaç gün öte sarkar. Ya da belki adet ateşin yüksektir. Şu an çok belki var. Bunlar hep ihtimal göz önünde bulundurmalısın.
ben o zaman en geç 3 ünde olcaksam bile bugün düşmesi lazımdı belki de.ama henüz standart.

belki senin deiğin gibidir canım ihtimal çok tabi.ama benim hiç böyle olmazdı sabah ağrıdrı bi kaç saate kanamayı görürdüm.

ben o ağrıları kaç gündür çekiyorum bilsen... HAmile olunca da geçmiyor farklılaşıyor...
sen de haklısın canım ama en azından bebeğim için çekiyorum bu ağrıyı diyerek biraz teselli bulabilirsin.belirsizlik kötü malesef adet olsam olamıyorum hamileyim desem testler negatif :) tam tırlatmalık

Kizlar erken gebelik testin ve kaset testim pozitif cikmjsti biliyorsunuz. Gün icinde su icmistim ve idrarla bir test daha yapayim dedim ama idrarim bembeyazdi su gibiydi yani ama ikinci cizgi cikmadi bir olumsuzluk yok degil mi adetim gecikti bu aksam kan vericem adeti beklemistim kan vermek icin ama ikinci cizgi cikmayinca uzuldum bir 3 testimde pozitifti halbuki

İdrarın çok seyreldiyse çıkmaması normal bence canım üzülme. Bir kaç saat sıvı alma sonra test yap çıkacaktır

Su gibiydi diyorsun kuzum normal daha seninde regl normalde bugündü mesela dimi o yüzden beta da aşırı yükselme olmadığı için hemen o beyaz idrarla çıkmaz koyu olması lazım içini ferah tut 2 saat hiçbir şey iiçme bekle yenile

İnşallah düşmez ve gebelik haberini alırız canım

Canım hayalet çizgi şuanda böyle normal mi sence yarın doktora gidicem ylne

Eklentiler

• IMG_20221201_064127.jpg
    92,8 KB · Görüntüleme: 80
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…