Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Canım benim Allah yardımcın olsun inşallah sağlıklı şekil de bebeğini kucağına alırsın çok kötü bi durum kendi kendine düşmesi beni korkutuyor acı vermesinden ziyade psikolojik olarak beni etkiler kürtaj en iyisi diyorlar temiz kalması ve hemen bir daha gebelik oluşması açısından iyi diyorlar kürtaj için

Normal adet sancısı gibi oldu canım çok acı olmuyor haftası erken oldugu için kanama gibi düşüyor zaten farklı birşey hissetmiyorsun tamammen düşük oldugu için kürtaja gerek kalmadı

Normal adet sancısı gibi oldu canım çok acı olmuyor haftası erken oldugu için kanama gibi düşüyor zaten farklı birşey hissetmiyorsun tamammen düşük oldugu için kürtaja gerek kalmadı
Bende aksine kürtaj olmaktan çok korkuyordum hiç yaşamadıgım için

Canım bende aynısını yaşadım..insan o zaman anlamıyor..ama hayırlısı neyse o olsun..her şey Allahın elinde

Sen iyi ol da arkadaşım bebişin de sağlıklı olarak dünyaya gelmesi için zemin hazirlamiş ol. Çok geçmiş olsun. Ürolojiden renkli ultrason ile bakılmasını istemeyi unutma

Yumurtan 29 u gibi çatlamıs vanım 30 undan itibaren geçmişsin artık yumurtlama sonraki sürece. Seninle bat tarihimiz aynı yani 13 Aralık beklenen adet tarihin :) hadi hayırlısı
Olabilir kuzum 28. De testim silikti akşam yaptığım testte 29 kasımın sabah ateşimde baya düşmüştü.28 kasım akşamı çatlama oldu 29 kasım sabahı ateşte de gördüm :) 12-13 gibi günüm inşşşşll gelmez beybiiiii

Merhaba benim bat 2 aralık, pazartesi akşam ve salı sabah kaset test yaptım negatifti, aynı zamanda ovitrelleden sonra 10.gündü, cuma sabah test yapacağım ama umut var mıdır? Olsaydı pzt-salı çıkardı belki diyorum

Canım bir de ilaç kullanıyorsan korun zaten , bir ay sonra olur ne olacak sen iyi ol yeter ki
otomatık korunmaya gectık ahahah zaten bu saatten sonra bıseycık olmaz yaptıgımız ılıskıllerde oncesınde kaldı hep catlamanın belkı sabahkı ates enfeksyondandır oladabılır nasıp

otomatık korunmaya gectık ahahah zaten bu saatten sonra bıseycık olmaz yaptıgımız ılıskıllerde oncesınde kaldı hep catlamanın belkı sabahkı ates enfeksyondandır oladabılır nasıp

Canım önce sağlık senin sağlığın herşeyden önemli ilk önce iyileş sonra devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…