Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

tmam sizmiydınz yazan :) ne kulladnz diye bilgi alayım dedm bende tam onu alacaktım arkasında spermleri yavaşlatabilir yazıyordu almadm birde bir gebenn günlüğünde gördm doğurganlık jeli diye

Ya kızlar ben 2 gün önce test yaptım 2. Çizgi silik çıktı bugün bat günüm silik bile çıkmadı ya da ben göremedim böyle bişey yaşayan var mı
Ben canım yaşadım hem de son iki aydır bu durumu yaşıyorum. Son iki kala silik görüyorum bat günü negatif ve sonra regl. Maalesef kimyasal gebelik

tmam sizmiydınz yazan :) ne kulladnz diye bilgi alayım dedm bende tam onu alacaktım arkasında spermleri yavaşlatabilir yazıyordu almadm birde bir gebenn günlüğünde gördm doğurganlık jeli diye
Evet bendim bizim kullandığımız markette satılan kayganlastırıcı , ebenin günlüğü direkt tamamen içine sıkılıyor derine onu kullanmadık ikisi farklıymış birbirinden.. bizim amaç ilişkide kolaylık olsun diyeydi fayda sağladı mı bilmiyorum ama sorun yaratmadı bende su bazlı olduğu icin rahat ettim ilişkide ben ama siz direkt bebiş icin istiyorsanız doğurganlık jeliyle deneyin isterseniz

bebiş isteğimz var ama ilişkidede rahat olsun istiyorum açıkçası 4 5 gün öncesi son ilişkide tahriş oldu kuruluktan herhalde 2 3 gündr tahriş kaşınma var iki jelide araştıraym bakalm :)

bebiş isteğimz var ama ilişkidede rahat olsun istiyorum açıkçası 4 5 gün öncesi son ilişkide tahriş oldu kuruluktan herhalde 2 3 gündr tahriş kaşınma var iki jelide araştıraym bakalm :)

Ben geçen ay kimyasal gebelik yaşamıştım tekrarlaması bi sıkıntı olduğuna mı işaret
Bende de öyle oldu iki ay üst üste. Doktora gittim geçen işte. Doktor dedi ki bu aslında iyiye işaret hamile kalabildiğini gösterir ama embriyo sağlıksız ise vücut onu atıyor dedi. Üç ay daha deneyin olmazsa gelin dedi. Hormonlarım normaldi ama bende akıntı çokmuş muayene etti fitil verdi beş adetlik onu kullandım bu ay

Ben de çok rahat ettim jelle minicik fındık kadar uyguluyoruz çok rahat oluyor deneyebilirsiniz bir iki ilişkide bakarsınız benimkinin markası durex

Hayır 6+4yolk var kese var bebek yok siz de nasıl olmuştu
Benimde ilk gittigimde 5 haftalıktı kese 2mm idi alttan muayene ile gördü. Birdaha zaten kalp atışı için gidecektim canim leke gelmeye başladı sonra kırmızıya döndü gittim kese vardı ama boştu 11 mm olmuştu ne yolk ne bebek yoktu kürtaj dedi özel yaptırmdım sonra devlete gittim baktılr biraz bekleyelim dediler progestoron verdi kanamam için ama bi işe yaramadı bu arada benimde betam 4000 çıkmıştı 5.5 haftalık ile uyumluydu ama ben 7 haftalık gebe idim. Yani canım saglıksız genelik oldugu için bebek gelişmedi evde kasık agrısı ile lavaboya gittim ve düşük yaptım

Yapma ya O zaman ben de gideyim doktora. Regl olunca mi temizlenince mi gittin

Yapma ya O zaman ben de gideyim doktora. Regl olunca mi temizlenince mi gittin
Canım hormon vereceksen eğer adetin 3. Günü gitmen daha iyi ben bir önceki ay hormon baktırdığım için bu ay baktırmaya gerek kalmadı. Adet bitikten sonra gittim adetin 10. Günüydü o zaman müsaittim randevu o zamana aldım. Akıntıyı falan da o zaman gördü

kızlar benim adetim geçen ay 8 gün sürdü yani lekelenme oldu tam bitmedi.normalde 7 günde biter.uygulamada hangisini işaretlemem lazım yes mi spotting mi?neye göre değişiyo bu

Yumurtan 29 u gibi çatlamıs vanım 30 undan itibaren geçmişsin artık yumurtlama sonraki sürece. Seninle bat tarihimiz aynı yani 13 Aralık beklenen adet tarihin :) hadi hayırlısı

Anladım canım teşekkür ederim regl olursam gidicem ama inşallah olmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…