Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Benimde ilk gittigimde 5 haftalıktı kese 2mm idi alttan muayene ile gördü. Birdaha zaten kalp atışı için gidecektim canim leke gelmeye başladı sonra kırmızıya döndü gittim kese vardı ama boştu 11 mm olmuştu ne yolk ne bebek yoktu kürtaj dedi özel yaptırmdım sonra devlete gittim baktılr biraz bekleyelim dediler progestoron verdi kanamam için ama bi işe yaramadı bu arada benimde betam 4000 çıkmıştı 5.5 haftalık ile uyumluydu ama ben 7 haftalık gebe idim. Yani canım saglıksız genelik oldugu için bebek gelişmedi evde kasık agrısı ile lavaboya gittim ve düşük yaptım
Canım benim Allah yardımcın olsun inşallah sağlıklı şekil de bebeğini kucağına alırsın çok kötü bi durum :KK43: kendi kendine düşmesi beni korkutuyor acı vermesinden ziyade psikolojik olarak beni etkiler :KK43: kürtaj en iyisi diyorlar temiz kalması ve hemen bir daha gebelik oluşması açısından iyi diyorlar kürtaj için

Canım benim Allah yardımcın olsun inşallah sağlıklı şekil de bebeğini kucağına alırsın çok kötü bi durum :KK43: kendi kendine düşmesi beni korkutuyor acı vermesinden ziyade psikolojik olarak beni etkiler :KK43: kürtaj en iyisi diyorlar temiz kalması ve hemen bir daha gebelik oluşması açısından iyi diyorlar kürtaj için
Normal adet sancısı gibi oldu canım çok acı olmuyor haftası erken oldugu için kanama gibi düşüyor zaten farklı birşey hissetmiyorsun tamammen düşük oldugu için kürtaja gerek kalmadı

Normal adet sancısı gibi oldu canım çok acı olmuyor haftası erken oldugu için kanama gibi düşüyor zaten farklı birşey hissetmiyorsun tamammen düşük oldugu için kürtaja gerek kalmadı
Bende aksine kürtaj olmaktan çok korkuyordum hiç yaşamadıgım için

Bana da bi yardımcı olursanız sevinirim :KK43: 6+4 günlük hamileyim en son adet tarihim 17 Ekim ilk 15 Kasım da kan verdim beta 102 çıktı sonra 21 Kasım da doktora gittim keseyi ölçtü 3mm dedi normal dedi 28 Kasım da doktora gittim 6+1 günlük kese hiç gelişmemiş 7mm dedi :KK43: büyük ihtimalle sağlıksız bir şey olucak diyor :KK43: dayanamadım dün başka doktora gittim beta 2727 çıktı kese hâlâ 7mm :KK43:
Canım bende aynısını yaşadım..insan o zaman anlamıyor..ama hayırlısı neyse o olsun..her şey Allahın elinde

Kuzular hepınızı kacırmadan okumaya çalıştım tek tek etıket zor suan benım ıcın çok sağolun durum hala aynı , ilaçlarımı aldım şimdi bugun ıkı kez bata negatıf görmek nasıp oldu egemen uc kez kan vererek günde rekorumu kırdım.. neyse çok cok fazla ve ağır bı enfeksıyon varmıs beta da negatıf olunca ılacları dayadıkar bende hepsını ıctım bı güzel yarın mutlaka urolojıye gözükeceksin dedı ılerı düzey tahlıl yapılabılırmıs kum döküyormuşum yüzde 95 ama ultrasonlarda bakılsın mutlaka dedı … bende haberler bu bu ayda nanayy sağlıklı olalım da bıdahakı ay nasıpse
Sen iyi ol da arkadaşım bebişin de sağlıklı olarak dünyaya gelmesi için zemin hazirlamiş ol. Çok geçmiş olsun. Ürolojiden renkli ultrason ile bakılmasını istemeyi unutma 😘

Yumurtan 29 u gibi çatlamıs vanım 30 undan itibaren geçmişsin artık yumurtlama sonraki sürece. Seninle bat tarihimiz aynı yani 13 Aralık beklenen adet tarihin :) hadi hayırlısı
Olabilir kuzum 28. De testim silikti akşam yaptığım testte 29 kasımın sabah ateşimde baya düşmüştü.28 kasım akşamı çatlama oldu 29 kasım sabahı ateşte de gördüm :) 12-13 gibi günüm inşşşşll gelmez beybiiiii 😍

Merhaba ☺️ benim bat 2 aralık, pazartesi akşam ve salı sabah kaset test yaptım negatifti, aynı zamanda ovitrelleden sonra 10.gündü, cuma sabah test yapacağım ama umut var mıdır? Olsaydı pzt-salı çıkardı belki diyorum 😕

Canım bir de ilaç kullanıyorsan korun zaten , bir ay sonra olur ne olacak sen iyi ol yeter ki :KK68:
otomatık korunmaya gectık ahahah zaten bu saatten sonra bıseycık olmaz yaptıgımız ılıskıllerde oncesınde kaldı hep catlamanın belkı sabahkı ates enfeksyondandır oladabılır nasıp

otomatık korunmaya gectık ahahah zaten bu saatten sonra bıseycık olmaz yaptıgımız ılıskıllerde oncesınde kaldı hep catlamanın belkı sabahkı ates enfeksyondandır oladabılır nasıp

Canım önce sağlık senin sağlığın herşeyden önemli ilk önce iyileş sonra devam ❤️

X