Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Canım bir de ilaç kullanıyorsan korun zaten , bir ay sonra olur ne olacak sen iyi ol yeter ki :KK68:
catlamamısta olabılır kuzum dedıgın gıbı cok sey zamana denk geldı bıde dun gece uyuyamadım dogru duzgun bıle ne kadar dogru cıkar ates bılemedım suan ılıskı yapabılcek durumum yok zaten acıyor o bolgem resmen , allaha emanet artık ılaclarımıda kullanacagım

Peki 2 kasım da regl olmuştum en son, bugun 30. Günüm
Ona göre düşünme reglin geliş tarihi yumurtanin çatlamasından 14 gün sonra oluyor bazen gecikiriz ya birkaç gün neden olduğunu anlamayız genelde geç yumurtlama olduğu için oluyor işte istisnalar da vardır tabi ama ben de hep öyle oluyor.
Regl den sonra 14. Günde yumurtlamıyoruz her zaman sen de geç yumurtlamissin geç yumurtlama geç adet olmak demek oluyor ama umarım hamilesindir. Ayın dordunden sonra hala regl olmazsan testi tekrarla 🙏🤎

Ona göre düşünme reglin geliş tarihi yumurtanin çatlamasından 14 gün sonra oluyor bazen gecikiriz ya birkaç gün neden olduğunu anlamayız genelde geç yumurtlama olduğu için oluyor işte istisnalar da vardır tabi ama ben de hep öyle oluyor.
Regl den sonra 14. Günde yumurtlamıyoruz her zaman sen de geç yumurtlamissin geç yumurtlama geç adet olmak demek oluyor ama umarım hamilesindir. Ayın dordunden sonra hala regl olmazsan testi tekrarla 🙏🤎
Tamam çok tesekkür ederim 🌸

Bana da bi yardımcı olursanız sevinirim :KK43: 6+4 günlük hamileyim en son adet tarihim 17 Ekim ilk 15 Kasım da kan verdim beta 102 çıktı sonra 21 Kasım da doktora gittim keseyi ölçtü 3mm dedi normal dedi 28 Kasım da doktora gittim 6+1 günlük kese hiç gelişmemiş 7mm dedi :KK43: büyük ihtimalle sağlıksız bir şey olucak diyor :KK43: dayanamadım dün başka doktora gittim beta 2727 çıktı kese hâlâ 7mm :KK43:
Boş gebelik canım büyük ihtimal bebegi gördünüz mü aynısını bende yaşadım yeni

Yavrukuşum bu uygulamadan anlayamıyorum ya bat ne zaman ? Yumurtlama gördün mü? Belirtileri falan griyorum normalde ben uygulamama. O zaman daha rahat yorum yapıyorum ama bunda sadece ateşler var. Ne bat günü ne Sat günü göremediğim için bişey diyemedim yaa :KK43:
birşey sorucam pozitifbiri pozitifbiri sizmi jel kullanıyordunuz sanırım burda okumuştum

Yok bebeğim ben Allah ne verdiyse yöntemi :KK70:
Ben bu ay yumurtamın kaliteli olduğunu düşünmüyorum ya yumurtlama zamanı hep hissederdim bu ay hissedemedim. Akıntılar birbirine karıştı zaten fitil akıntısı ile ayırt edemedim. Normalde yumurtladığımda kasık ağrım olurdu ama olmadı öyle belirgin bir ağrı. Sence fitil ağrı kesmiş de olabilir mi? Bu yüzden hissetmemiş olabilir miyim? İyi ki ateş ile takip etmişim yoksa bu ay ne zaman yumurtladığımı kestirmeyecektim

Valla heralde benimki iyiymiş, eğer öylyse benim tek belirtim akıntı idi.5 gün yumurta kıvamı akıntım oldu. Ateş hiç fırlamadı mesela​
Ben bu ay yumurtamın kaliteli olduğunu düşünmüyorum ya yumurtlama zamanı hep hissederdim bu ay hissedemedim. Akıntılar birbirine karıştı zaten fitil akıntısı ile ayırt edemedim. Normalde yumurtladığımda kasık ağrım olurdu ama olmadı öyle belirgin bir ağrı. Sence fitil ağrı kesmiş de olabilir mi? Bu yüzden hissetmemiş olabilir miyim? İyi ki ateş ile takip etmişim yoksa bu ay ne zaman yumurtladığımı kestirmeyecektim

Valla heralde benimki iyiymiş, eğer öylyse benim tek belirtim akıntı idi.5 gün yumurta kıvamı akıntım oldu. Ateş hiç fırlamadı mesela​
Aynen bu ay benim de yavaş yavaş yükseldi ateşim anlamadım çok farklı oldu o yüzden garibime gitti. Benim işte o sünen akıntı her yumurtlama zamanı oluyordu çok net biliyordum olduğunu. Bu ay bembeyaz fitil akıntısı, belki sperm kalıntısı derken karıştı işte o yüzden bilemedim

B Buffalosos canım sen önermiştin dimi durexin su bazlı jelini
Biz hep onu kullandık ama üstünde spermleri öldürmez, yavaşlatabilir uyarısı var.
Hic farketmemiştim hamile kaldıktan sonra farkettim
Su bazlı Aloe veralı hem masaj hem İlişki jeli diye geçiyor Migros’tan almıştık 💕

inşallah vardır 😍
Aynen bu ay benim de yavaş yavaş yükseldi ateşim anlamadım çok farklı oldu o yüzden garibime gitti. Benim işte o sünen akıntı her yumurtlama zamanı oluyordu çok net biliyordum olduğunu. Bu ay bembeyaz fitil akıntısı, belki sperm kalıntısı derken karıştı işte o yüzden bilemedim

X