Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Çok çok geçmiş olsun canım, dinlen, ilaçlarını al, her şeyin başı sağlık🤲

Çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun inşallab nir kaç ilaçla çabucak geçecek ölçüde kalır 🙏🙏

canım geçmiş olsun.geçireceğin varmış geçiriyorsun olsun böylesi hayırlıymış öyle düşünün rabbim yardımcın olsun

Şu an öncelik senin sağlığın 🤲🏻 En kısa zamanda sağlığına kavuşursun İnşAllah dualarım seninle 💜

Çok geçmiş olsun kuzum önemli olan sağlık tabii ki sen iyi ol sağlıklı ol yeter ki dualarım seninle çabucak toparlarsın inşallah. Her şeyde bir hayır var Rabbim bundaki hayrı da görmeni yaşamanı nasip etsin 🙏💙

Canım benim çok ama çok geçmiş olsun 🤲 Vallahi merak etmiştim çok seni,emin ol var bunda da bi hayır 🤲 Sen iyi ol yeter ki önce senin sağlığın Rabbim acil şifalar versin inşallah

Her şeyin başı sağlık kuzum sen iyi ol toparlan gerisi gelir. Allahım şifanı versin inşallah bir an önce toparlanırsın❤️❤️

Papatyamaviss Papatyamaviss çok geçmiş olsun canım önemli olan senin sağlığın gerisi sonrada olur hiç canını sıkma ilaçlarını iç kontrollerini aksatma sakın işinde canı cehenneme bugün kontrole gittiğinde al raporunu at yüzlerine konuşamazlar boş boş

Papatyamaviss Papatyamaviss canım çok geçmiş olsun rnkısa zamanda toparlanırsın inşallah 🤗🤗

Kurban olurum seni verene Ayşem Dikkat et kendine suyunu ihmal etme 😘😘😘

vaaay tablo cantiii :KK9: :halay:

Ortalama luteal faz ısın sanırım kuzu tam bilmiyorum bakalım hemen fertility den çevirelim
kızlar gepınıze bolca tesekkur ederım , patronum ogleden sonra bıdaha gelmene gerek yok dedı yemek yer cıkarım.ıslerımı tıparlarım bırazda , kan hala gelıyor dune gore azaldı cok ıyı degılım ama bugun bakıcaz kontrole gıdecegım ılaclarımı da evde unutmusum , doktora gosterecektım e nabzıdan da goremedım baska yerden gorebılırmıyım bılen varmı

kızlar gepınıze bolca tesekkur ederım , patronum ogleden sonra bıdaha gelmene gerek yok dedı yemek yer cıkarım.ıslerımı tıparlarım bırazda , kan hala gelıyor dune gore azaldı cok ıyı degılım ama bugun bakıcaz kontrole gıdecegım ılaclarımı da evde unutmusum , doktora gosterecektım e nabzıdan da goremedım baska yerden gorebılırmıyım bılen varmı
Yakınında eczane vardır mutlaka hastanenin onlar görebiliyor canım. Ordan al isimlerini eve gitmene gerek yok tekrardan

Eklentiler

• 32C713AA-E7A9-4182-8B5C-6A72D8EEEC3A.png
    32C713AA-E7A9-4182-8B5C-6A72D8EEEC3A.png
    170,5 KB · Görüntüleme: 36
Umarım öyledir canım 🙏🏼Tamam bugün zor tutuyorum kendimi bidaha test yapmamak için 😂 test çıkmazına düştüm sürekli yapasım geliyor😂
Lekelenme sonrası bır ıkı gün sonra anca çıkıyor dusunki bebe rahme yerlesırken gelıyor o leke rahme yerleşcek beta salgılıcakda ıdrarırıma geçecek azcık sabret ☺️

Dün Çatlamışmı🥺 şansa bak ya ama içinde hala canlı sperm vardı sonuçta sen acaba ilaçları kullanmasanmı ya şüpheli sanki
Bugun doktora da soylerım dün beta bakıldı ıkı kez zaten negatıf olduğu ıcın kullandım bıde şey dıyolar ya gebelıgı öğrenene kadar olan surectekı ılacların etkısı olmaz dıye bılemedım bu ay olmaz bence zaten kuzum bos gectık suan ilişki de olmaz seyımın oralar yanıyor zaten

Bugun doktora da soylerım dün beta bakıldı ıkı kez zaten negatıf olduğu ıcın kullandım bıde şey dıyolar ya gebelıgı öğrenene kadar olan surectekı ılacların etkısı olmaz dıye bılemedım bu ay olmaz bence zaten kuzum bos gectık suan ilişki de olmaz seyımın oralar yanıyor zaten
Canım benim yumartamın çatlamasından 3 gün sonra felan ciddi bir migren atağım oldu iğne vurdurcaktım beta baktılar negatifti ama 1 hafta sonra bakılan betada pozitif ti çatlamadan sonraki 10. Günde yani şuan sana bakılan betanın hiç bir önemi yok ve sperm 72 saate kadar canlı kalabiliyor. Seninde eğer 30 unda yani dün çatladıysa 29 unda ilişki olmuş yani ihtimal çok yüksek

Belki enfeksiyon kaynaklı yükselmiştir ateşin çünkü boyutuna göre daha çatlamaması gerekiyor. Benimki 24 mm oldu daha çatlamıştı tabi her insan aynı değil. Yine de çatlamış olsa bile senin sağlığına kavuşman daha önemli eğer bebiş tuttuysa onu Allah’a emanet et o korur zaten ☺️

kızlar karnım baya ağrıyo benim elim ayağım titriyo resmen bayılcak gibiyim sanki.Ağrı kesici içsem bişey olur mu ki :KK43: valla nolcaksa olsun ya ya adet olayım ya da hamile sinirim bozuldu yemin ederim.benim zaten hep ağrılı geçiyo aynı öyleyim sanki ama gelen giden yok anlamadım kaç gündür.

kızlar karnım baya ağrıyo benim elim ayağım titriyo resmen bayılcak gibiyim sanki.Ağrı kesici içsem bişey olur mu ki :KK43: valla nolcaksa olsun ya ya adet olayım ya da hamile sinirim bozuldu yemin ederim.benim zaten hep ağrılı geçiyo aynı öyleyim sanki ama gelen giden yok anlamadım kaç gündür.
Canım adetine kaç gün vardı şüphen varsa içme ilaç çok dayanamıyorsanda parol iç bari ya 🥺

Parol içsen en azından zararı olmaz hamileysende 😔 geçer İnşAllah. Bir de tebbet suresini de okuyabilirsin ağrılarına iyi gelir

X