Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kuzular hepınızı kacırmadan okumaya çalıştım tek tek etıket zor suan benım ıcın çok sağolun durum hala aynı , ilaçlarımı aldım şimdi bugun ıkı kez bata negatıf görmek nasıp oldu egemen uc kez kan vererek günde rekorumu kırdım.. neyse çok cok fazla ve ağır bı enfeksıyon varmıs beta da negatıf olunca ılacları dayadıkar bende hepsını ıctım bı güzel yarın mutlaka urolojıye gözükeceksin dedı ılerı düzey tahlıl yapılabılırmıs kum döküyormuşum yüzde 95 ama ultrasonlarda bakılsın mutlaka dedı … bende haberler bu bu ayda nanayy sağlıklı olalım da bıdahakı ay nasıpse
canım benim çok geçmiş olsun...Allah dermansız dert vermesin.

Yavrukuşum bu uygulamadan anlayamıyorum ya bat ne zaman ? Yumurtlama gördün mü? Belirtileri falan griyorum normalde ben uygulamama. O zaman daha rahat yorum yapıyorum ama bunda sadece ateşler var. Ne bat günü ne Sat günü göremediğim için bişey diyemedim yaa :KK43:
Günaydın kızlar ben de bişey yok test negatif adet olcam herhalde. Karnım ve belim kopuyor yine ağrıdan. Ateş de bu

kızlar gepınıze bolca tesekkur ederım , patronum ogleden sonra bıdaha gelmene gerek yok dedı yemek yer cıkarım.ıslerımı tıparlarım bırazda , kan hala gelıyor dune gore azaldı cok ıyı degılım ama bugun bakıcaz kontrole gıdecegım ılaclarımı da evde unutmusum , doktora gosterecektım e nabzıdan da goremedım baska yerden gorebılırmıyım bılen varmı
Kendini zorlama dinlenmeye bolca su içmeye bak suyu elinden düşürme e nabızdan başka görebileceğin yer var mı o konuda maalesef fikrim yok :KK43:

Senin çarşamba günü(dün) çatlamış benim de Salı günü. Bat günlerimiz arka arkaya olmuş oldu. Benim bat 13 Aralık. Senin 14 Aralık. Hakkımızda hayırlısı olsun. Bir kez daha anladık ki her şeyin başı sağlık Rabbim önce sağlık versin devamı gelir inşallah 🤲🏻

Yumurtlamadan sonra adete kadar olan süreç demek canım
Aynen luteal faz olarak o dönemi biliyorum da şöyle küçük bir çizgi çekti onu bilmiyordum

Eklentiler

• 8F574D64-F165-4BEB-9376-8781C55D6F6A.jpeg
    8F574D64-F165-4BEB-9376-8781C55D6F6A.jpeg
    329,8 KB · Görüntüleme: 27
Senin çarşamba günü(dün) çatlamış benim de Salı günü. Bat günlerimiz arka arkaya olmuş oldu. Benim bat 13 Aralık. Senin 14 Aralık. Hakkımızda hayırlısı olsun. Bir kez daha anladık ki her şeyin başı sağlık Rabbim önce sağlık versin devamı gelir inşallah 🤲🏻

İşte beklenen Çatlama 😂 BİG BANG 😂
geldi geldi , denk geldiği güne bak hele :KK70:

Belki enfeksiyon kaynaklı yükselmiştir ateşin çünkü boyutuna göre daha çatlamaması gerekiyor. Benimki 24 mm oldu daha çatlamıştı tabi her insan aynı değil. Yine de çatlamış olsa bile senin sağlığına kavuşman daha önemli eğer bebiş tuttuysa onu Allah’a emanet et o korur zaten ☺️
catlamamısta olabılır kuzum dedıgın gıbı cok sey zamana denk geldı bıde dun gece uyuyamadım dogru duzgun bıle ne kadar dogru cıkar ates bılemedım suan ılıskı yapabılcek durumum yok zaten acıyor o bolgem resmen , allaha emanet artık ılaclarımıda kullanacagım

Kızlar reglim bir gün gecikti sabah test yaptım negatif,hamile gibi hissediyorum sonradan pozitife döner mi,bu arada ovulasyon takibi yaptım 19 kasım iki çizgi de koyu oldu 20 kasımda silikleşti

Bana da bi yardımcı olursanız sevinirim :KK43: 6+4 günlük hamileyim en son adet tarihim 17 Ekim ilk 15 Kasım da kan verdim beta 102 çıktı sonra 21 Kasım da doktora gittim keseyi ölçtü 3mm dedi normal dedi 28 Kasım da doktora gittim 6+1 günlük kese hiç gelişmemiş 7mm dedi :KK43: büyük ihtimalle sağlıksız bir şey olucak diyor :KK43: dayanamadım dün başka doktora gittim beta 2727 çıktı kese hâlâ 7mm :KK43:

Kızlar reglim bir gün gecikti sabah test yaptım negatif,hamile gibi hissediyorum sonradan pozitife döner mi,bu arada ovulasyon takibi yaptım 19 kasım iki çizgi de koyu oldu 20 kasımda silikleşti
20 Kasım'da siliklesti ise çatlama 20 Kasım'da olmuş çatlamadan sonra 14 gün koyman gerekiyor regl tarihini bulmak için. Geç yumurtlama görmüşsün canım muhtemelen yani senin bu hesaba göre 4 Aralık ta regl olman gerekiyor şu an var daha regl gününe umudunu kesme 🤎

20 Kasım'da siliklesti ise çatlama 20 Kasım'da olmuş çatlamadan sonra 14 gün koyman gerekiyor regl tarihini bulmak için. Geç yumurtlama görmüşsün canım muhtemelen yani senin bu hesaba göre 4 Aralık ta regl olman gerekiyor şu an var daha regl gününe umudunu kesme 🤎
Peki 2 kasım da regl olmuştum en son, bugun 30. Günüm

X