Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Hayır tam olması gerektiği gibi en az yüzde 60 beklenir. İlk haftalar 3-4 katı artış olabilir. Sorun olduğunu düşünmüyorum aksine güzel tutunmuş bebisin

Kızlar serum takıldı kan bakıldıodrar bakıldı hersey normal urolojıye gıt dedı yarın gıdcem ıgne yaptılar bıyerden kan gelıyor araştırılması lazım dediler
Ya şimdi girebildim evde değildim naptın kuzum aklım hep şendeydi çok merak ettim nasılsın şimdi

Yumurtlamadan sonra bebek 5-8 gün sonra rahme tutunuyor olmadığını nerden çıkardın. Seni anlıyorum benim de olmadığında senin gibi düşünürdüm. Evlat edinme sürecini bile düşünmüştüm. Sonra Rabbim mükâfatını verdi üst üste iki tane evladım oldu. İnancını hiç yitirme

Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için ama 2 yıldır hiç değişmedi aşılama yada tüp bebek yaptırana kadar yine değişmicek artık bunu şartladım sanırım kendime

Hıc yazdırmadım aklıma gelmedı gerçekten genelde sorun yapmazlar ama kestıremıyorum da sağlarını sollarını onların

Kuzular hepınızı kacırmadan okumaya çalıştım tek tek etıket zor suan benım ıcın çok sağolun durum hala aynı , ilaçlarımı aldım şimdi bugun ıkı kez bata negatıf görmek nasıp oldu egemen uc kez kan vererek günde rekorumu kırdım.. neyse çok cok fazla ve ağır bı enfeksıyon varmıs beta da negatıf olunca ılacları dayadıkar bende hepsını ıctım bı güzel yarın mutlaka urolojıye gözükeceksin dedı ılerı düzey tahlıl yapılabılırmıs kum döküyormuşum yüzde 95 ama ultrasonlarda bakılsın mutlaka dedı … bende haberler bu bu ayda nanayy sağlıklı olalım da bıdahakı ay nasıpse

Canım bemimde gayet düzenliydi adetim ama kistten dolayı bu defaki gelmedi o yüzden verdi. Senin de fazla diye kkanaman vermiş demekki yani adet düzenleyici bu aynı zamanda östrojen hormonu ben araştırdım bayağı tüp bebek transferinden öncesinde de bi çok doktor bunu veriyormuş. Gebeliğe mani değil bazı doktorlar hatta bunu kullan gebeliği kolaylaştırıcı deyip vermiş kadınlara hatta bu şekilde hamile kalanlarda var . Korunma konusunda o yüzden ikiye ayrılmış doktorlar bazıları gebeliği kolaylaştırıyor deyip korunma diyor ve gebe kalanlarda var ama kalıpta düşük yapanlar da var o yüzden bazılarıda korunmalı diyor bu ilaç kullanımı esnasında gebelik istemiyor . Benim doktorumda korun dedi bu ilaçla kalmanı istemem dedi. Ben de bu ayı es geççem hem bu ilaçtan hem de kistten ötürü. Böyle yani ama bu östrojen sağladığı için benim de amh ım düşük bir sonraki aya olaaılığı yükseltiyor benim anladığım kadarıyla bunu kullanıp o ayki adeti gördükten sonra gebelik haberini alan çok var . Nasip tabi göreceğiz

Çok çok geçmiş olsun canım, dinlen, ilaçlarını al, her şeyin başı sağlık

Çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun inşallab nir kaç ilaçla çabucak geçecek ölçüde kalır

canım geçmiş olsun.geçireceğin varmış geçiriyorsun olsun böylesi hayırlıymış öyle düşünün rabbim yardımcın olsun

Şu an öncelik senin sağlığın En kısa zamanda sağlığına kavuşursun İnşAllah dualarım seninle

Çok geçmiş olsun kuzum önemli olan sağlık tabii ki sen iyi ol sağlıklı ol yeter ki dualarım seninle çabucak toparlarsın inşallah. Her şeyde bir hayır var Rabbim bundaki hayrı da görmeni yaşamanı nasip etsin

Sıvı alımını testten 2 saat önce kesmediysen o etkileyebiliyor canım. Ben hiç kaset şeklinde olandan kullanmadım ama inovitanin strip testleri güzel 2 aydır onla takip ediyorum ben de. Pik olduğu gun direkt saniyesinde kopkoyu cizgim çıkıyor

Canım maşallah güzel artmış ikiz olma ihtimali olabilir tabi ama kimisinde böyle yüksek oluyor ve tek oluyor Allahım gönlündekini versin inşallah sağlıkla büyüsün

Kızlar bilgisi olan yok mu bu konuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…