Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızlar ben daha once kenıdmı bu konularda cok takıp etmedıgım ıcın bılmıyorum , yumurtlama beklıyorum biliyorsunuz Sonbahardagel Sonbahardagel @TASUU @pozitifbiri @fnd_50 Bearhug Bearhug diğer kızlarım , hafıf bı agrım basladı tuvaletım var gıbı , wcye gıttım nasıl dıyım sıvı sabun dan bır ıkı fıs basmıs kadar buyuk yumurta akı tam 1 tl kadar vardı sizce catlamıs olma ıhtımalı nedır @savascii @zorunlualanlar
2-3 üç gün içinde diye biliyorum kuzum

Sen sıkma canını. Nezaketinden kalp kırmak istemesende yapıştır cevaplarını, böylesini hak ediyorlar.
Onların asıl derdi yaşayamadıkları gençlikleri. Sende görüp sahip olmak istedikleri. Sana sadece doğurganlıklarıyla üstünlük taslayabileceklerini sanıyorlar çünkü başka artıları yok.Ayrıca sen daha yeni evlisin hemen çoluk çocuğa karışacaksın diye bir şey yok.
Süpersin 👏👏bende tam olarak böyle düşünüyorum gerçekten

kızlar ben bi çılgınlık yapcam galiba hemen beni durdurun diye size bu mesajı çoook uzaklardan yazıyorum.akşam gidip kan vermemek için kendimi zor tutuyorum.o yüzden siz beni tutun 2 gün kalmış zaten bekle falan diyin bişey yapın ..... :):halay::KK8:
kızlar ben bi çılgınlık yapcam galiba hemen beni durdurun diye size bu mesajı çoook uzaklardan yazıyorum.akşam gidip kan vermemek için kendimi zor tutuyorum.o yüzden siz beni tutun 2 gün kalmış zaten bekle falan diyin bişey yapın ..... :):halay::KK8:
Reglime 7 gün kala bugün test yapan ben seni nasıl tutim😂😂😂😂

Bekle canım ben diyorum sana😂zaten 2 gün kalmış..ben nasıl sabr edicem bilmiyorum..eşim qaza gelmiş gitmiş yine test almış😂😂

pzrtesıden berı akıntım vardı bebegım uzayan seffaf cınsten bugun uzamadan zıyada jole gıbı bı akıntı dustu dıyım geldı demektense oyuzden acaba dedım aman neyse bakak görek cokta sey etmeyekk :KK70:
Aşko işte o bir anda pat diye düşen sümük gibi akıntı benimki de öncesinde gelen şeffaf akıntı sumuksu akıntıya hazırlık gibi oluyor ben de. Bu ay sen de resmen anatomini yeniden çözüyorsun he 🤣🤣

Bekle kizzz iki gün daha ne kalmış şurada ben de cuma günü test yapicam tutuyorum kendimi bak bekle sen de 🤣🤣 🤣🤣

Kızlar betam büyük 1000 çıkmış yahu çok fazla değil mi artış ay ikiz mi yoksa başka bir sorun mu var acaba ? en son geçen hafta perşembe verdim 57ydi Papatyamaviss Papatyamaviss @Deepblues @fnd_50 melegim can melegim can @TASUU bi bakın hele panik oldum ben az biraz
Kızlar betam büyük 1000 çıkmış yahu çok fazla değil mi artış ay ikiz mi yoksa başka bir sorun mu var acaba ? en son geçen hafta perşembe verdim 57ydi Papatyamaviss Papatyamaviss @Deepblues @fnd_50 melegim can melegim can @TASUU bi bakın hele panik oldum ben az biraz
Çpk güzel canım saglıklı gebelik oldugunu. Göstergesi normal bence ikiz degildir kız normal 😂😂

Aşko işte o bir anda pat diye düşen sümük gibi akıntı benimki de öncesinde gelen şeffaf akıntı sumuksu akıntıya hazırlık gibi oluyor ben de. Bu ay sen de resmen anatomini yeniden çözüyorsun he 🤣🤣
neyse bidahakı aylarda işimize yar artık ne dıyım :KK70: gerek kalmaz ınsallah dıyecegım de bu aydan umıt sıfır :KK70:

Niye sıfır kız bak görürsün iki üç güne pıt diye çatlayacak senin yumos 😍💙🙏
dahahaftasonuna kadar ılıskı mılıskı cıkmaz bızden o yuzden dıyorum ha yumurtladım yumurtlucam derken tum performansı sergılsedık cuma aksam cumartesı pazara baglayan gece pzrtesı aksam salı aksam nerdeyse cumadan berı full ılıskı o gunler degerlı dıye dusundugumuz ıcın ama megerse yumurta catlayan eden yok catlmadıysa az daha sabretsın de cuma cumartesı falan catlasın barı :KK70:

dahahaftasonuna kadar ılıskı mılıskı cıkmaz bızden o yuzden dıyorum ha yumurtladım yumurtlucam derken tum performansı sergılsedık cuma aksam cumartesı pazara baglayan gece pzrtesı aksam salı aksam nerdeyse cumadan berı full ılıskı o gunler degerlı dıye dusundugumuz ıcın ama megerse yumurta catlayan eden yok catlmadıysa az daha sabretsın de cuma cumartesı falan catlasın barı :KK70:
biri atom yapıyodu kimdi hatırlayamadım şimdi :) hemen yap bunu işe yarar belki hemen umutsuzluğa kapılma ya bunu bu grupta bize en çok söyleyen sensin :) iş kendine gelince de böyle olsun lütfen cınımsssss

X