Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Çatlatma iğnesi vurulduysan iğnenin üzerinden en az 12 gün geçmeli. İğnesiz doğal çatlamada ise adetin geçmesi gerekir diyor doktorlar. Ben önceki hamileliğimde bata 1 gün kala 74 ile öğrenmiştim.
İğne vurulmadım kuzum yumurtlama 9. Gün reglime de 7 gün kaldı kanda gebelik negatif çıktı tahlil yaparken meraktan yaptım ama 7 gün sonrası tablo değişir mi bakıp görcez😃

Kızlar ben daha once kenıdmı bu konularda cok takıp etmedıgım ıcın bılmıyorum , yumurtlama beklıyorum biliyorsunuz Sonbahardagel Sonbahardagel T TASUU pozitifbiri pozitifbiri fnd_50 fnd_50 Bearhug Bearhug diğer kızlarım , hafıf bı agrım basladı tuvaletım var gıbı , wcye gıttım nasıl dıyım sıvı sabun dan bır ıkı fıs basmıs kadar buyuk yumurta akı tam 1 tl kadar vardı sizce catlamıs olma ıhtımalı nedır savascii savascii zorunlualanlar zorunlualanlar

geçen hafta persembe gunu 15mm bırtane var demıstı soldaydı o , suan sağda 19.2 var dedı ıste bır ıkı gun dedı ıkı gundur ılıskı var bugun bos bırakayım dıyorum yarın bır ılıskı olsun dıyorum uygun olur dımı hem bıraz adamın spermlerde dınlensın bugunde catlarsa artık nasıp
Yarın bence de bugün çatlamaz tahminimce, 21,22 mm olması gerek

G
Evet kaldım zaten ama düşük yaptım canım . Canım sıkıldı cyclo diye bir ilaç verdi. Ultrasonda görünen minik yuvarlaklar yumurtamı oluyor gören var mı ultrason kontrolünde
ben de şuan o ilacı kullanıuorum canım 4. günündeyim sadece bir gün boyunca o ilacı kullananları okudum kafayı yemek istemiyorsan sen okuma fazla 😂 kimisi bunu kullandığı esnada gebe kalmış hatta . Benim kendimden anladığım gölge gibi görünenler folikül benim mesela 3 4 tane vardı en son adetken baktığında ama koyu siyah gibi duruyorsa o kist , bende oluştu mesela adetle gitmedi adet zaten doğru düzgün olmadığım için bu ilacı verdi.

Yarın bence de bugün çatlamaz tahminimce, 21,22 mm olması gerek
Kızlar ben daha once kenıdmı bu konularda cok takıp etmedıgım ıcın bılmıyorum , yumurtlama beklıyorum biliyorsunuz Sonbahardagel Sonbahardagel Sonbahardagel Sonbahardagel T TASUU T TASUU pozitifbiri pozitifbiri pozitifbiri pozitifbiri fnd_50 fnd_50 fnd_50 fnd_50 Bearhug Bearhug Bearhug Bearhug diğer kızlarım , hafıf bı agrım basladı tuvaletım var gıbı , wcye gıttım nasıl dıyım sıvı sabun dan bır ıkı fıs basmıs kadar buyuk yumurta akı tam 1 tl kadar vardı sizce catlamıs olma ıhtımalı nedır savascii savascii savascii savascii zorunlualanlar zorunlualanlar zorunlualanlar zorunlualanlar

Kızlar ben daha once kenıdmı bu konularda cok takıp etmedıgım ıcın bılmıyorum , yumurtlama beklıyorum biliyorsunuz Sonbahardagel Sonbahardagel T TASUU pozitifbiri pozitifbiri fnd_50 fnd_50 Bearhug Bearhug diğer kızlarım , hafıf bı agrım basladı tuvaletım var gıbı , wcye gıttım nasıl dıyım sıvı sabun dan bır ıkı fıs basmıs kadar buyuk yumurta akı tam 1 tl kadar vardı sizce catlamıs olma ıhtımalı nedır savascii savascii zorunlualanlar zorunlualanlar
Canım o akıntı bende kaç gün geldi işte 5 gün falan o arada bir yerde çatlıyor. Öncesi sonrası bir yerde ama @Deepblues yarın diyorsa yarındır 😂 Ben genelde o gün geçip ateşlerim yükselince çözüyorum işi. sadece akıntı ve agrı ile çözemiyorum. Ama Tabloma bir bak istersen o günlere de belirti eklemiştim

Canım o akıntı bende kaç gün geldi işte 5 gün falan o arada bir yerde çatlıyor. Öncesi sonrası bir yerde ama @Deepblues yarın diyorsa yarındır 😂 Ben genelde o gün geçip ateşlerim yükselince çözüyorum işi. sadece akıntı ve agrı ile çözemiyorum. Ama Tabloma bir bak istersen o günlere de belirti eklemiştim
ıkı uc gundur seffaf uzayan vardı askım bugun lop dıye zar gıbı yumurta akı top gibi düştü yani tabiri caizse neyse bakalım nasıp bebısım yarın yapar kapatırız fakat sana bişey dnaısmak istiyorum sanırım sistit oldum cok fena durumdayım şu tozlardan alsam sakıncası olurmu kı henuz bısey yok ortadaa nasılsa 15 dkdır ucuncu gıdısım fenayım

Ay bi doktoruna sor kafana göre kullanma aşko yok mu hiç tanıdık doktor, o farklı akıntıyı da notlarının arasına yaz
ıkı uc gundur seffaf uzayan vardı askım bugun lop dıye zar gıbı yumurta akı top gibi düştü yani tabiri caizse neyse bakalım nasıp bebısım yarın yapar kapatırız fakat sana bişey dnaısmak istiyorum sanırım sistit oldum cok fena durumdayım şu tozlardan alsam sakıncası olurmu kı henuz bısey yok ortadaa nasılsa 15 dkdır ucuncu gıdısım fenayım

Aşko o sıvı nimeeet nimeeet çatladı yüksek ihtimal değerlendirmek lazım mutlaka aşko❤️ ben o sıvıyı fitil yüzünden kaçırdım gerçi kasık ağrım da olmadı daha

Kızlar betam büyük 1000 çıkmış yahu çok fazla değil mi artış ay ikiz mi yoksa başka bir sorun mu var acaba ? en son geçen hafta perşembe verdim 57ydi Papatyamaviss Papatyamaviss @Deepblues fnd_50 fnd_50 melegim can melegim can T TASUU bi bakın hele panik oldum ben az biraz
Kötüyü çağırmakta üstümüze yok biraz kendini sıkmaz mısın her şey çok güzel gidecek hiçbir sıkıntı olmayacak Allah’ın izniyle bebeğim belki ikizdir Mfk kullanan genelde ikize gebe kalıyor😂❤️😍😍😍

X