Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

fnd_50 fnd_50 @pozitifbiri savascii savascii fırından yenı çıktı herhalde koca bı sıfır 😅
Canım şimdi ne yumurtlama oldu nede adetin yakın o yüzden progesteronu yorumluyamayız bence ama doktorun yumurtan için 19 küsür demiş onun çatlaması lazım artık eli kulağındadır yani. Ben başka şeylerede baktı sandım meğer beta ve progesteron istemiş sadece

Grip olduğum için koku da alamıyorum, mide bulantısı da yok 🙄 Göğüslerim filan ay çok normalim bu ay yaaa 😩
Valla öyle bende de 🤣🤣 hamileysem eğer beni bırak test bile şok olacak, en belirtisiz ayda nasıl olabilir kesin yanlış çıkardım dur hemen sileyim ikinci çizgiyi daha fazla şok olma diyecek dile gelip gibime geliyor haha🤣🤣🤣🤣

Bugün regl bitti yarın ovülasyona başlayacağım zten bu ay bir tuhaf 2 gün sürdü 2 günde 3 tane ped değiştirdim. açık pembe kırmızı arası bir kanamaydı acaba sağlıksız bir regl miydi? Ovülasyona biter bitmez başlayacağım kist falan varsa yumurtlama olmaz diye duymuştum. Artık doktora da gitmek istemiyorum.

Bugün regl bitti yarın ovülasyona başlayacağım zten bu ay bir tuhaf 2 gün sürdü 2 günde 3 tane ped değiştirdim. açık pembe kırmızı arası bir kanamaydı acaba sağlıksız bir regl miydi? Ovülasyona biter bitmez başlayacağım kist falan varsa yumurtlama olmaz diye duymuştum. Artık doktora da gitmek istemiyorum.
hava değişiminden etkilenmiş olabilirsin yada kür fln yapmış mıydın?

@Deepblues bıde soldakı yumurta buyumemıs sağda var dedı 19.2 bu çatlar dımı artık
Doktor önceden çatalayan bir yumurta olma ihitmaline karşı standart bir uygulama yapmış aslında, herkesin ovulasyon günü farklı olduğundan progesteron ölçme günü de değişir doğal olarak. Önceden kaç mm ölçmüştü o yumurtayı, büyüdüyse çatlama ihtimali de vardır. Bu ay düzensizlik olabilir kimyasaldan dolayı muhtemelen yarın veya sonraki gün çatlamış olur boyut olarak düşünürsek.

Ayy Allah hayırlı bereketli uzun ömür versin ben de Aslan burcuyum ondan çok istiyorum benimle aynı burç olsun ama bakalım olacak mı 😌😌😌🙏💙
Ben de aslan burcuyum ne tesadüf :KK66: amin canım aslan burcu oğlum zor bir karakter ama çok sadık, çok mert. Allah gönlüne göre sağlıkla bir bebek versin sana da inş.

Arkadaşlar size bir sorum olucak en erken adete kaç gün kala kanda gebelik testi çıkar
Benim en son 4 gün kala çıkmadı 2 gün kala yaptığımda çıkmıştı. Bu geçtiğimiz ay. Ama maalesef kimyasal oldu düştü. İlk gebeliğimde de 4 gün kalası öğrenmiştim. Ama günü geçince öğrenenler de var. Bence kişiye özel kuzum bu durum. Ama tavsiyem en az 1-2 gün kalası yapmak ❤️

Benim en son 4 gün kala çıkmadı 2 gün kala yaptığımda çıkmıştı. Bu geçtiğimiz ay. Ama maalesef kimyasal oldu düştü. İlk gebeliğimde de 4 gün kalası öğrenmiştim. Ama günü geçince öğrenenler de var. Bence kişiye özel kuzum bu durum. Ama tavsiyem en az 1-2 gün kalası yapmak ❤️
Ay İn şa Allah bende öyle olurum..regl gelmeyince umut var

X