Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ben de aslan burcuyum ne tesadüf amin canım aslan burcu oğlum zor bir karakter ama çok sadık, çok mert. Allah gönlüne göre sağlıkla bir bebek versin sana da inş.
Yaaa burç kardeşliği desene
Aminnnn inşallah canım benim sana da çok bekletmeden oglusunun kardeşini versin inşallah hayırla sağlıkla

Papatyamaviss kuzu doktora gitmişsin şimdi gördüm. 19 mm çok iyi bence yoruldun biliyorum ama yapabildiğin kadar en azından günaşırı da olsa devam et Max iki güne çatlar o kadar buyuduyse

yok baska bısey ıstemedı zaten testlerın cogu adetlıyken yapılması daha uygun galıba bılmıyorum cok fazla

geçen hafta persembe gunu 15mm bırtane var demıstı soldaydı o , suan sağda 19.2 var dedı ıste bır ıkı gun dedı ıkı gundur ılıskı var bugun bos bırakayım dıyorum yarın bır ılıskı olsun dıyorum uygun olur dımı hem bıraz adamın spermlerde dınlensın bugunde catlarsa artık nasıp

Kesinlikle katılıyorum düşük yaptığımda üzülen de oldu sevinen de Allah herkesin kalbine göre versin bu nedenle üç ay dolmadan bende eşim haricinde kimseyle paylaşmak istemiyorum
Paylaşma valla bak en iyisi,bu zamanA Kadar neyi paylastiysam olmadı o iş

Ayni durumdayız Yapmıcam zaten boşuna para veremem testlere (verdi ve yaptı) Bu ay aşırı derecede rahatım

Emin ol ki onun da içi rahatlamistir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…